Skocz do zawartości
Cezex

Wortal o moto in Eng

Recommended Posts

Szukałem i nie znalazłem więc zakładam temat.

Generalnie chodzi mi o podszlifowanie języka angielskiego od strony praktycznej. Wpadłem na pomysł, że skoro i tak jestem zbyt leniwy/chciwy by zapisać sie na jakiś kurs i zbyt dużo mam do przeczytania by "dukać" w obcym języku to będę czytał w necie to samo co czytałem do tej pory, tylko że po angielsku.

Co raz rzadziej chce mi się czytać wiadomości z kraju/świata, bo jakoś tak zaczyna mi to wszystko latać, no chyba, że gdzieś się wybieram więc pomyślałem, że zamist wchodzić na [nazwa znanego wortalu motocyklowego] to będę zaglądał na strony w UK lub US.

Czy ktoś zna może jakiś dobry adres w sieci o tematyce motocyklowej?

Temat zakładam tutaj, bo wiem, że kilku forumowiczów mieszka/bywa za granicą więc może mogliby coś polecić. Chodzi mi oczywiście o jak najbardziej obiektywny wortal z jak najmniejszą ilością artykułów sponsorowanych i kalkach z niemieckich czasopism, czyli coś o wartości merytorycznej lepszej niż np ścigacz.pl Nie ukrywam, też że najbardziej interesują mnie newsy, nowości i relacje ze świata Enduro/Dual Sport czyt wyprawy, przeprawy, jednocylindrówki 250-750ccm. Jaki motór taki czytelnik :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, Przejrzę.

Forum znam, ale bardziej mi chodziło właśnie o strony.

Edytowane przez Cezex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×