Skocz do zawartości
swistak

Podnóżek pasażera prawy

Recommended Posts

mam taki , kupilem do gs650 ale okazal sie do 800tki chyba. nie wiem jaki ma numer, ciezko zdjac ta gume z aluminowego elementu. na gumie jest numer 4671 7664225-02.

jesli chcesz to daj znac na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

parkingowa gleba i moj podnozek znow sie permanentnie zlozyl w pol. Poszukuje zatem ponownie - dokladnie jak w tytule watku do GS650 2001r. Ewentualnie wymienie sie bo mam do 800tki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

parkingowa gleba i moj podnozek znow sie permanentnie zlozyl w pol. Poszukuje zatem ponownie - dokladnie jak w tytule watku do GS650 2001r. Ewentualnie wymienie sie bo mam do 800tki.

Hej. Podobny problem miałem (kupiłem moto bez lewego podnóżka pasażera), finalnie przy użyciu szlifierki kątowej zaprzyjaźniony mechanik dopasował jakiś losowy, co to się w pudełku znalazł. Działa. ;]

Tak czy inaczej - podobno tylny podnóżek pasuje od "dużego" GSa, czyli 1100, 1200 itp. Katalog części http://www.realoem.com/bmw/select.do?kind=M&arch=0 zdajsie się to potwierdzać, na allegro jest pare dostępnych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest , kupilem od 1100 z uszkodzana guma. peciagnalem gume z mojego i jest jak funkiel nowka! dzieki za uzyteczne Gnevo!.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×