Skocz do zawartości
moorasky

Dakar szuka nowego właściciela

Recommended Posts

Witam, chyba nadszedł czas na zmiany – sprzedam F650GS Dakar rocznik 2001, który kupiłem w sierpniu 2012 roku od forumowicza Mario282 z udokumentowanym stanem licznika około 23kkm. Aktualnie motocykl na liczniku ma 33300km. Wcześniej został on sprowadzony z Niemiec (wszystkie dokumenty są).

Uważam, że motocykl jest w stanie wyjątkowym, zarówno z wyglądu jak i mechanicznie. Silnik pracuje bez zarzutów, żadnych wycieków, stuków, puków, Zawieszenie pracuje bez zastrzeżeń, lagi suche. Wszystkie plastiki całe i oryginalne – praktycznie ani jednej ryski :) Nic nie dłubane w silniku, czy zawieszeniu wszystko jest w oryginalnej wersji.

Na stanie motocykla są:

- oryginalnie grzane manetki,

- regulacja zawieszenia tył,

- osłony dłoni

- tankbag

- gniazdo zapalniczki 12V,

- gmole górne

- komplet oryginalnych kufrów BMW – centralny + 2 boczne ze stelażami (zdjęcia kufrów bocznych wrzucę przy najbliższej okazji)

- kanapa oryginalna – wysoka, żadnych dziurek czy przetarć – jak nowa

- jak przegrzebię garaż to dorzucę pokrowiec Louisa i jakieś inne pierdoły

Co było wymieniane:

- po zakupie w 2012 roku wymieniłem profilaktycznie uszczelniacze pompy wody gdyż jeden od strony olejowej delikatnie popuszczał.

- 2013 wymieniona świeca na irydową, klocki hamulcowe z przodu , natomiast w czerwcu 2014 z tyłu

- w maju 2014 założone nowe opony Metzeler Tourance

- za poprzedniego właściciela wymieniane zostały łożyska główki ramy (ponoć profilaktycznie przed wyjazdem na Rumunię bo luzu nie było) oraz jak dobrze pamiętam akumulator i napęd.

- wraz z rozpoczęciem 2 sezonów za mojej kadencji wymieniałem standardowo olej Motul5100 oraz filtry. Przy naprawie pompy wody wymieniłem też płyn chłodniczy a w 2014 hamulcowy. A no i jeszcze wymieniona żarówka reflektora na Osram Nigtbreaker.

Cena: 13200zł

Oczywiście da się w tej kwocie znaleźć młodszy model ale uważam że ten motocykl jest wart swojej ceny. Jestem pewien, że kupując go trafiłem na perełkę i, że przyszły właściciel również będzie zadowolony. Przyjedź a się przekonasz :)

Na życzenie mogę podesłać więcej fotek.

Lokalizacja - Gdańsk lub peryferia Węgorzewa pod koniec sezonu.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×