Skocz do zawartości
Mixtura

opony OFF

Recommended Posts

Witajcie.

Potrzebuję kupić 2 opony KOSTKI (coś w teren) używane nadające się jeszcze na jeden przelot ok. 500-1000 km po bezdrożach Ukrainy.

Opony potrzebuję dla znajomego co prawda nie formułowego ale GS-owca. Wybiera się 17,09,2014 na Ukrainę i potrzebuje dwa kapcie na zapas rozmiar 130/??R17 i 90(100)/??R19.

Jeżeli ma ktoś również namiar nawet na nowe (może być hinszczyzna) tylko naprawdę w dobrej cenie ( będą to opony rezerwowe ) to proszę o kontakt na PW.

TROCHU CZAS ICH JUŻ GONI.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brać zapasowe opony na Ukrainę to chyba trochę przesada... Nie wystarczą dętki, łatki itp.?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brać zapasowe opony na Ukrainę to chyba trochę przesada... Nie wystarczą dętki, łatki itp.?

Masz rację tylko że w tej chwili ma założone standardowe opony szosowe - nie wiem jakiej marki ale na pewno będą słabe na bezdroża, a jak dopadnie i deszczowa pogoda to będzie cytuję "w ciemnej du..e".

Zaraz po przejechaniu granicy chcą zmienić opony z szosówek na kostki i w krzaki. Dlatego napisałem że miały by wystarczyć na przejechanie ok 500-1000 km

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jeszcze aktualne to mam mitasy. jak przejrzysz dział sprzedam to są tam zdjęcia gdzieś. Tył praktycznie nowy przód na dojechanie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×