Skocz do zawartości
Jerzy.B

(S) Sprzedam BMW F 650 GS 2004 z ABS

Recommended Posts

Witam jak w temacie sprzedam mojego rumaka którym jest BMW F650GS z 2004r z ABS na dwóch świecach motocykl według wskazań licznika ma w tej chwili 31200km moto kupiłem z przebiegiem 23tyś km motocykl został sprowadzony z Włoch jeździła nim tam kobieta co przełożyło się na stan sprzęgła bo ślizgało się i nie można było wyregulować następstwem tego było wymiana tarcz sprzęgłowych ( i stał się cud inny motocykl ) po zakupie motocykl oddałem dla kolegi z forum mario282 który zrobił mi przegląd i powymieniał następujące części :

- olej Motul 5100 10W40

- filtry powietrza, oleju

- akumulator jeszcze rok gwarancji

- tarcze sprzęgła

- olej i uszczelniacze w lagach

- napęd

- dwie świece

- klocki zostały wymienione przed moim wyjazdem do Chorwacji w sierpniu tego roku komplet p/t

BMW F 650 GS jest wyposażone

- hand bary

- deflektor

- grzane manetki

- ABS

- kufer centralny GIVI + bagażnik

- osłona silnika

- stelaż do sakw ( kufrów ) sakwy mogę dorzucić jak dostanę dobrą cenę za motocykl

- światła awaryjne

- osłona silnika

Tyle z bajerów ale i są minusy a właściwie jeden jest problem z obrotomierzem dziwnie się zachowuje i nie wiem co mu się stało jednak to w żaden sposób nie wpływa na pracę i frajdę jaką daje ten motocykl.

Pisząc że motocykl od kobiety nie ściemniam mam zdjęte przybliżenia kierownicy firmy SW motech które mogę sprzedać oddzielnie lub razem z motocyklem i mam kopie Włoskiego dowodu rejestracyjnego.

Na dzień dzisiejszy oceniam motocykl na super stan w bardzo dobrej kondycji lać paliwo i połykać kilometry bo to fajny motocykl za który chciałbym dostać ok 13700zł chętnych zapraszam na jazdę próbną .

Pozdrawiam

Jerzy 665166077

DSCN2124.JPG

DSCN2123.JPG

DSCN2122.JPGDSCN2120.JPGDSCN2119.JPGDSCN2116.JPGDSCN2114.JPGDSCN2111.JPGDSCN2110.JPGDSCN2106.JPG

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładny Polecam. Sam go serwisowałem. A co teraz większy brat ?

Edytowane przez mario282

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat sprzedaży do zamknięcia motocykl znalazł nowego właściciela zostaje w Warszawie nowemu właścicielowi życzę tysięcy kilometrów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×