Skocz do zawartości
Francuz

Sprzedam BMW F 650 '95, czerwony, wspaniały

Recommended Posts

Sprzedam mój pierwszy wspaniały motocykl BMW F 650 Funduro

Rok produkcji 1995

Pierwsza rejestracja w kraju 09-01-2013

Kolor czerwony – czyli najszybszy

Motocykl kupiłem dzięki poleceniu z forum.

Oto jego historia jaką znam:

BMW pierwszy właściciel w Polsce (ja jestem drugim) kupił od handlarza z Nysy, w Polsce nigdy nie byl rejestrowany i jeżdżony. Przywieziony z Belgii, od pierwszej właścicielki. W Belgii wyrejestrowany ok. 3 tygodnie przed jego zakupem.

Po zakupie był wymieniony ciśnieniowy czujnik stop (wysokiej jakości zamiennik z Larssona) oraz profilaktycznie wyczyszczony zbiornik paliwa i kranik.

Po ok. 2.000 km posypał się silnik. Wymianę silnika i inne prace przeprowadzał światowej sławy Jarek (jeszcze się nie poznaliśmy – a to właśnie Jemu zawdzięczam wskazanie tego motocykla).

Zrobiono ponadto:

- czyszczenie oraz regulacja gaznikow

- regulacja zaworow

- wymiana krucca ssacego (bardzo wazna rzecz - popekany moze spowodowac kupe problemow),

- wymiana kranika

- wymiana przewodow paliwowych...

...i wiele innych, drobniejszych rzeczy.

W październiku 2013 pierwszy polski właściciel miał szlifa po zderzeniu z sarenką. Prędkość wynosiła podobno ok. 50 km/h, ucierpiał właściciel, motocykl niewiele.

Moto ma naprawdę lekko porysowany bak, zadupek oraz owiewkę. Oprócz tego poszło prawe lusterko, prawy tylni kierunek oraz klema (mocowanie) lusterka.

Motocykl kupiłem w ciemno, nie mając jeszcze prawo jazdy, wiosną 2014 ze stanem licznika 35302 km. Obecnie stan licznika to 38837, przejechałem więc 3535 km.

Jest to mój pierwszy motocykl w życiu. Nie przewrócił mi się, nie upadł, etc. Jeździłem nim spokojnie i uważnie, cały czas po asfalcie, nie używałem go w terenie, poza epizodem w Bieszczadach.

Po zakupie wiosną, wymieniłem wszystkie płyny i oleje, dołożyłem nowe gniazdo zapalniczki, wymieniłem opony.

Motocykl był u dwóch łódzkich mechaników i każdy z nich stwierdził, że pierwszy raz widzi motocykl z tego rocznika w takim stanie (oczywiście na plus).

Jestem przekonany, że jeśli ktoś szuka motocykla w danym przedziale cenowym, to kupi świetny egzemplarz.

Aha, prawdopodobnie nie działa wskaźnik temperatury oleju. Mam nowy już u mechanika, byłoby mi na rękę dać nowemu właścicielowi i niech już sam sobie wymieni. Chyba że mnie najdzie jeszcze to zrobić w przyszłym tygodniu.

Oferta na razie jest tylko na forum. Za jakiś czas wystawię ogłoszenie na inne serwisy.

Cena 5 555,55 zł

Oczywiście kufry sprzedaję razem z motocyklem.

_6501.JPG

20140628_132521.jpg

_6503.JPG

SAM_4348.JPG

SAM_4342.JPG

20140914_094723.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co? Miałeś wystawić na wiosnę, co w ciula lecisz??? :twisted:

Nie lubię Cię! :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb nie mam ciśnienia, u mnie słowo droższe od pieniędzy, powiesz że mam trzymać to zatrzymam.

:beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i co? Miałeś wystawić na wiosnę, co w ciula lecisz??? :twisted:

Nie lubię Cię! :cry:

Nie płacz tylko bież kredyt i kupuj! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieje, ze zamieniasz, a nie odchodzisz od jazdy motocyklem!

Bieszczadzki epizod to byla krotka szutrowa droga do schorniska. Nikt sie nie wywrocil i co wazniejsze nikt nie zawrocil

IMG_1083.JPG

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie kwestia kredytu, tylko paru innych uwarunkowan, z powodu kyorych moto na wiosnę, wczesniej nie ma szans. Ale, cos sie trafi na pewno ; ) Francuz, tylko jakiemuś rzeźnikowi nie sprzedaj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piotr no pewnie, że zamieniam, przecież wkrótce przyjeżdżacie i będzie powtórka z rozrywki. Seb a co to za uwarunkowania ?

Ja kupiłem moto, bez prawa jazdy, nie umiejąc w ogóle jeździć na motocyklu, nawet bez przymierzenia się do niego.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nazwijmy je rodzinno - zobowiązaniowymi o genezie małżeńskiej :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

F-ka odjechała. Smutno mi trochę. Nowemu kierownikowi życzę szerokiej drogi.

Proszę zamknąć temat.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×