Skocz do zawartości
Seb

Udostępnię e-booki, za free

Recommended Posts

Siema

Jesli ktoś ma ochote zabić nudę zimowych wieczorów, to moge dac dostęp do swojej biblioteczki na Nexto, jesli trzeba to wytlumacze co i jak. W tej chwili chyba siedem części o przygodach Jacka Reachera, czyli ksiazki lekkie i fajne, jest tez trylogia Millennium, jeśli ktos nie czytal i jakieś pierdoly jeszcze.

Pozdrawiam

Seb

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z ciekawości założyłem konto i sprawdziłem co i jak. Jeden numer Swiata Motocykli to 570 pkt. 5.70 za e wersje? Ile kosztuje SM w kiosku w takim razie? Przepraszam jesli pytanie brzmi głupio, ale 10 lat na obczyźnie powoduje luki...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb,

jeśli w formacie mobi jest możliwość przesłać na kindla, to chętnie skorzystam ;-)

looksgoodinblack,

zazwyczaj u nas ebooki są w podobnej cenie jak normalne książki. taki biznes ;-<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Black, Imnariel - poszły privy z dostępem ;)

Black, wersje cyfrowe są zazwyczaj ciutkę tańsze, ale to juz nawet nie o to chodzi, a o wygodę - jest nieporównywalna z normalnymi papierowymi wydaniami. Tak, ja też się zarzekałem długo że papierowe wolę bo zapach papieru i takie tam pierdoły - wszystko git, dopóki człowiek nie spróbuje :) wystarczy na smartfona ściagnąć aplikację Nexto i świat staje się łatwiejszy :)

Pozdrawiam

Seb

edit. Imnariel - sprawdziłem, jest normalnie opcja wysłania na Kindla, więc działaj ;) Jeśli nie czytałaś jeszcze, to polecam Millennium, będzie Ci się podobać :)

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli faktycznie można przesłać na Kundla to i ja bym się pisał. :)

Jeśli chodzi o czasopisma to ja akurat preferuję wersje papierowe lub te skrojone na np. Ipada (np. Cztery kąty). Mimo, że smartfona mam sporawego to niewygodnie mi się na nim czyta.

A kwestia ceny wydań cyfrowych vs papierowych to cóż... Najdroższy jest pomysł i jeśli możemy daną książkę kupić ~30-50% taniej to mi to pasuje choć nieraz płaciłem tyle, co za normalne wydanie.

Najgorsze jest jednak to, że polskie księgarnie nie potrafią przygotować porządnie pliku mobi/epub tylko konwertują pdfa dodając spis treści, co przekłada się na znacznie mniejszy komfort czytania niż w przypadku wydań brytyjskich/amerykańskich (dużo większe doświadczenie).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×