Skocz do zawartości
Emka

[S] Dakar F650GS Warszawa

Recommended Posts

Cześć!

Mam do sprzedania motocykl zakupiony w 2015 roku. Wcześniej serwisowany był jedynie w BMW (Rachunki + historia serwisowa do wglądu).

Motocykl jest zadbany, pod koniec sezonu został wymieniony olej w lagach + uszczelniacze. W sierpniu w trakcie doszkalania na torze przy znikomej prędkości za bardzo chciałam zejść na kolanko :).

Przez to został wymieniony podnóżek oraz kierunkowskaz ( zakupiony komplet kierunkowskazów, ale nie zamontowany).

Przez cały sezon zrobiłam 5000km - 98% szosowo, głównie długie trasy (do dojazdu do pracy mam inny). Obecnie na liczniku widnieje liczba 43 500. Motocykl nie wymaga wkładu finansowego poza standardowym serwisem po kupnie (sama od razu po kupnie wymieniłam wszystkie płyny + dorzucam nowy filtr oleju na zmianę).

Motocykl miał pozostać na dłużej, jednak w garażu czeka inna maszyna, która podbiła me serce.

Wizualnie oceniam na bardzo dobry z minusem.

Motocykl posiada:

- ABS

- Światła awaryjne

- Grzane manetki

- przewody hamulcowe w stalowym oplocie

- Ledowe podświetlenie zegarów

- Gmole HEED

- 3 kluczyki

- Żelowy akumulator

Motocykl można obejrzeć w Warszawie (Ochota lub Rembertów). Zarejestrowany również w Warszawie.

Ubezpieczenie świeżo opłacone, przegląd kończy się pod koniec kwietnia.

Cena: 12500 do negocjacji(ale nie za 11k :))

Ogłoszenie na OLX: http://olx.pl/oferta/bmw-CID5-IDf3Gj7.html

P.S. oczywiście jeżdżony przez niepalącą kobiete tylko w niedzielę do kościoła.. no i po bułki :).

Więcej zdjęć jest dostępnych na życzenie.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×