Skocz do zawartości

Ciamcia

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ciamcia

 1. Ciamcia

  Kanapa BMW 650 CS KUPIĘ

  aktualne
 2. Ciamcia

  Kanapa BMW 650 CS KUPIĘ

  Cześć Kupię kanapę do BMW 650 CS w dobrym stanie Wawa lub wysyłka
 3. Cześć, pytanie początkującego - jak najprościej dostać się do akumulatorka ?
 4. Bingo, nr 2 upalony, dzięki # 1 - Elektronika silnika - 15A # 2 - Tablica przyrządów, gniazdo na płycie, wtyczka diagnostyczna, wtyczka OE - 10A # 3 - Klakson, reflektor - 7,5A # 4 - Reflektor świateł mijania - 7,5 A # 5 - Reflektor świateł drogowych - 7,5 A # 6 - Światło hamowania, kierunkowskazy, oświetlenie tablicy przyrządów, wtyczka OE - 7.5A # 7 - Światło postojowe, światło tylne - 4A # 8 - Podgrzewane manetki (kierownica) - 4A
 5. Mam jeszcze jeden problem, od ponad pół roku po przekręceniu kluczyka niezależnie od tego czy jest włączony zapłon, słychać jakieś brzęczenie przez kilka sekund z okolic zegarów, zerują się liczniki i zegar, lecz odpala normalnie. Gdzie winy tego szukać ?
 6. Pomogło coś takiego: "Adaptacja wlacz zapłon na 15sek wylacz zapłon 15sek po wylaczeniu zapłonu będziesz slyszal prace silniczka krokowego odpal motocykl nie dodając gazu " Moto pracuje idealnie, po rozgrzaniu obroty są idealnie stabilne, dzisiaj już prawie 100km zrobiłem i jest dobrze
 7. Zdaje się że to nie problem z aku, po postoju miał 12,5 v przy rozruchu spada do ok 9 v, przy pracy moto jest ponad 14 v ew był jeszcze jakiś patent na adaptację przepustnicy, ktoś podpowie ?
 8. Dzięki za info, jeszcze się do aku nie dostałem, lecz powstał następny problem, po rozgrzaniu i przejechaniu jakiś 5 km gaśnie na luzie. Gdzie szukać ? Dodatkowo po uruchomieniu słychać jakieś brzęczenie przez kilka sekund z okolic zegarów, zerują się liczniki i zegar, lecz odpala normalnie - ten problem pojawił się już jesienią, lecz poza zerowaniem liczników i brzęczeniem moto się zachowywał normalnie.
 9. Ciamcia

  Cześć :)

  Cześć Jeżdżę F650CS od 2 latek Wawa i okolice najczęściej
×