Skocz do zawartości
xel

(S) rękawice modeka Sahara Traveller 8/S

Recommended Posts

Ja mam delikatne rączki kobiety i szczupłe palce, więc rękawiczki wolę mieć dobrze dopasowane. Tam jeden palec jest całkiem tekstylny bodajże, przez co się rozciąga i niewygodnie mi się jeździ w nich. Niby pierdoła, ale na dłuższą metę irytuje trochę. Fajnie są przewiewne, ale nie dla mnie.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sahara Traveller jest miejscami szmaciana, ale dzięki temu bardziej przewiewna. Oczywiście nie ma super ochrony, ale też niej jest tak beznadziejna pod względem ochrony jak rękawice krosowe. Jest gdzieś pomiędzy. Faktem jest, że z czasem się rozciąga, ale jakoś strasznie mi to nie przeszkadzało. Czasami też może się rozpruć. Raz swoje wymieniałem na gwarancji,bo szwy puściły, ale to praktycznie od razu po zakupie. Jak za stówkę, to moim zdaniem ciekawa propozycja. Tylko sezon na takie już praktycznie się skończył :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tymi rękawiczkami to róznie bywa, rozmiarówka często wprowadza mnie w osłupienie :shock: było że wszystkie paluszki oki a na kciuk jakoś im materiału brakło, raz miałem jakieś revity na łapie gdzie o 0,5 cm za długi był palec "pozdrawiający" :-D Ogólnie radzę najpierw przymierzać a potem kupować.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do zamknięcia, sprzedały się.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×