Skocz do zawartości
Doodek

BMW F 650 GS ABS, pełne wyp.+ dodatki (Gromadka)

Recommended Posts

Jak już wiecie, moto z Krosna nie wypaliło więc poszukuję kolejnego.

Pojawiło się takie http://allegro.pl/show_item.php?item=1451407603

Już kiedyś było, potem zniknęło, teraz pojawiło się znowu.

Moto ma dość sporo przejechane i dlatego nie jestem na nie jakoś szczególnie napalona :lol:

Czy ktoś z Was widział (i słyszał) ten egzemplarz? Warto w ogóle go rozważać? W wakacje mam plan na wyprawę ok 10000 km, więc moto musi to wytrzymać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

50 tyś to nie jest wcale dużo jak na 9 lat wychodzi że robił 5 tyś rocznie. Jest takie powiedzenie przebieg? a jaki ma być taki na jutro będzie. Z tych fotek niewiele widać poproś o lepszej jakości i podeślij.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie jak napisał Viper, przebieg jest nieważny, jeżeli był serwisowany to lepiej, że ma 50000 (przynajmniej bardziej prawdopodobne, że licznik nie był kręcony) niż 25000 np bez wymiany oleju :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt na zdjęciach wygląda nieźle... a tamtych okolicach to najbliżej ma chyba Centrino i Jagienka...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK dostałam więcej fotek od gościa, ale nie powiem, żeby były jakoś lepszej jakości :| (no i druga sprawa - wg mnie nie pokazują dobrze moto... jakby fotografowanie obitego kufra było najważniejsze :D)

Wrzuciłam je tu: http://stuff.doodek.pl/zdjciaGSGromadka.zip

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie na zdjęciach nie wygląda źle ale:

- napęd w tragicznym stanie (łańcuch szczególnie)

- fotografowana jest tylko prawa strona silnika (na oko ok), lewa jest na pierwszym zdjęciu ale tak, że jej nie widać.

- kufer centralny może być popsuty (na każdym zdjęciu otwarty, a przy zdjęciu z tyłu pokrywa wydaje się krzywa)

- martwi mnie przydymienie prawego tłumika, mój motocykl ma już 11 rok, ponad 50000 przebiegu (notabene wygląda identycznie jak ten na zdjęciu :-D), nikt w nim wydechów nigdy nie czyścił ale wydechu czarnego nie ma. Ten wygląda jakby był osmalony :-D

- kierownica pordzewiała, ciekawe od czego?

to tyle z moich sposrzeżeń.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzawszy zdjęcia wydaje mi się, że tragedii nie ma, ale rewelacja też to nie jest. Stan adekwatny do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem sprzętu i rocznikiem. Cena mogłaby być niższa choć jest dodatkowy osprzęt, który trochę to uzasadnia. No, ale kupujemy motocykl a nie bajery.

Vengosh: wydaje mi się, że stan zębatki nie jest tragiczny – zęby nie są ostre - napęd jest brudny jak i cały motor. Po wyczyszczeniu, nasmarowaniu maszyna zyskałaby parę punktów. A łańcuch do naciągnięcia - regulacji sporo jeszcze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, Centrino ma bardzo blisko zwlaszcza, ze bede w Chojnowie w sobote. Jezeli chcesz moge podjechac i poogladac, posluchac i wyrazic swoja opinie. Jednak moj stopien zaawansowania w technice motocyklowej jest raczej sredni i to nalezy brac pod uwage. Jednakze polecam swoja osobe i tak jak pisalem wczesniej moge w sobote do Gromadki zajrzec

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poszlo na PW.

Dzięki! Będę zobowiązana!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vengosh: wydaje mi się, że stan zębatki nie jest tragiczny – zęby nie są ostre - napęd jest brudny jak i cały motor. Po wyczyszczeniu, nasmarowaniu maszyna zyskałaby parę punktów. A łańcuch do naciągnięcia - regulacji sporo jeszcze.

No nie wiem, Zobacz na ogniwa łańcucha - to straszny suchar. Akurat wiem jakie spustoszenie może wyrządzić wyciągnięty i zużyty łańcuch bo sam to przerabiałem. Jeżeli Doodek Zdecydujesz się na zakup tego motka mimo wszystko zachęcam do wymiany napędu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możemy sobie gdybać - trzeba wziąć, pociągnąć, sprawdzić i pomacać. Ale jedno jest pewne igiełka to to nie jest :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oki, moto obejrzane. Jeżeli chodzi o to czy jechać czy nie to lepiej sobie darować.

Moto wizualnie bardzo zaniedbane. Zakurzone. Braki w śrubkach, lewy kierunek nie przykręcony. Oponki stan: tył bdb, przód. db.

Rys po glebie na plastikach nie widać ale na kierownicy z lewej strony widać tak jakby delikatna była i do tego wgnieciony na rogu kufer (na gmolach nie ma śladów obcierki). Tylny plastik (ten co się znajduje pod bagażnikiem) jest rozszczepiony (moim zdaniem własnie po tej glebie).

Tłumiki oba przepalone (choć na zdjęciach wygląda jakby błl tylko jeden) , delikatne rytmiczne stuki w silniku niewiadomego pochodzenia.

Łańcuch jak i zębatki w stanie katastrofalnym. Wg osoby, z którą rozmawiałem (brat właściciela) napęd smarowany sporadycznie. Łańcuch strasznie zardzewiały w połowie naciągu ale wisiał. Wiec jakby go napiąć to może by się skończyło na końcu naciągu. Zębatki tylnego koła zjechane, przedniej nie oglądałem. Wniosek taki, że cały napęd do wymiany.

Przednie lagi suche. Siodło całe (co wydaje mi się, że już nie ma znaczenia)

Tyle co mogę powiedzieć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Centrino, duży browar za oglądnięcie moto. Chyba się nim nie zainteresuję ;) bo wygląda na to że wymagałby sporo dopieszczania...

Poszukiwania trwają...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×