Skocz do zawartości
adamellos

BMW 650 F

Recommended Posts

Witajcie,

dziś postanowiłem stać się nabywcą 650 tki F wiec szukam czegos godnego uwagi.Moj budzet niestety ogranicza sie jedynie do okolo 5500 PLN. Rozwazalem 3 opcje :transalp, dr 650 lub bmw 650 F. Padło na betke lecz kompletnie nie mialem stycznosci z tymi motocyklami. Dzisiaj na otomoto znalazlem takie ogloszenie:

http://otomoto.pl/bmw-f-650-M2581170.html

Motorek prezentuje sie calkiem, całkiem lecz mam pytanie czy moze ktos juz go przegladal, dotykal, widzial a jesli nie to na co zwrocic glownie uwage. Jestem z Warszawy, moto stoi w łodzkiem tak wiec nie chcialbym obejsc sie jedynie smakiem i go stamtad zabrac. Jesli to mozliwe prosze o jakies rady a nawet propozycje.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie motorek wyglada dosc ladnie. Ale nie zapominaj, ze to handlarz wiec jest przygotowany do sprzedazy. Naped na poczatku naciagu ale wydaje mi sie, ze wisi wiec bedzie z pewnoscia nie napiety (trik zeby wygladalo ladnie).

Naklejki na zadupku sadze, ze nie sa oryginalne (tu moge sie mylic).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tragedii nie ma, ale - tak jak napisał Centrino - to handlarz, więc można liczyć się z wszystkim.

Ma na papierze +5KM. Na co zwrócić uwagę… generalnie na wszystko. Od ważnych rzeczy związanych z bezpieczeństwem aż po drobne a upierdliwe pierdołki.

Jeżeli jednak pytasz to może warto zabrać kogoś drugiego lub rozważyć zabranie jakiegoś mechanika ze sobą na zakupy. Oszczędzi Ci to wtopienia większej kasy w złoma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, dzięki za uwagi.

Znalazłem właśnie osobę kompetentną, która potowarzyszy mi w wyborze moto. Jeśli zdecyduje się na obejrzenie tego egzemplarza, zdam relację co i jak.

Swoją podróz z większymi pojemnosciami dopiero co zaczynam... mam nadzieje ze uda mi się znalezc fajny, zadbany egzemplarz.

Co do handlarzy...bez komentarza, ale niestety w kwocie, która posiadam jest to deficytowy towar, a zalezy mi akurat na tym modelu. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem Suzuki Dr 650 choć becia bardziej lezy mi na serduchu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witajcie,

dziś postanowiłem stać się nabywcą 650 tki F wiec szukam czegos godnego uwagi

He....... ciekawe co będzie jutro??? :?

Powodzenia w szukaniu :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witajcie,

dziś postanowiłem stać się nabywcą 650 tki F wiec szukam czegos godnego uwagi

He....... ciekawe co będzie jutro??? :?

Powodzenia w szukaniu :) :beer:

Wszystko zależy od tego czy znajdę coś konkretnego w moich pieniądzach z bawerskiego koncernu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech wysle FV zobaczymy co wymienione.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×