Skocz do zawartości

dakarowy

Użytkownik
  • Zawartość

    16 683
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Days Won

    351

dakarowy last won the day on 25 Marzec

dakarowy had the most liked content!

Reputacja

27 276 Excellent

O dakarowy

  • Tytuł
    Głos Północy

Kontakt

  • Strona WWW
    http://www.youtube.com/channel/UC_8LSw8ReX83Z7KA4eAjTww

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja:
    pomorskie
  • Motocykl
    Husqvarna 701 Enduro
  • Przebieg
    niski

Ostatnie wizyty

17 234 wyświetleń profilu
  1. Serio KTM? [emoji848] Ja szukałbym chyba bardziej takiej Aprillii [emoji848] choć niekoniecznie tej z linka [emoji848] ale to głównie ze względu na kolorystykę, a to jak wiadomo rzecz gustu [emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  2. Spokojno, na przełomie najbliższych dwóch tygodni odbieram z ASO i znowu będzie dinojedasauto czy jak to tam na Litwie gadajo [emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  3. Eno.. Ryszard.. dlaczego sie nie pochwaliłeś na zlocie? [emoji1] Ba, trza bylo wcześniej.. niewiele wczesniej dać znać, sprzedałbym Ci egzemplarz do pogrzebania za dobre pieniądze [emoji1][emoji1][emoji1] A teraz już za późno, będzie naprawiony, wyprostowany i.. już na zawsze bedzie musiał zostać w moim garażu, gdyż nigdy mi sie nie zwróci.. chyba, że jak Guralowe wczorajsze wino [emoji28] Gratulacje! [emoji482] Już czekam na listę narzekań [emoji28] Niech się dobrze sprawuje i spełnia wszystko czego właściciel oczekuje [emoji1] P.s. one umieją wjeżdżać na górkę w BB także już nie będzie wymówek [emoji2957] czas nagli.. jak to kiedyś mi @7Greg powiedział.. "jest później niż Ci się wydaje" [emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  4. dakarowy

    MOTO I KAJAKOWANIE

    Zapłaciłeś abonament? [emoji28] U mnie świeci [emoji6] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  5. dakarowy

    "Żółte" fotoradary

    Każda wymówka jest dobra [emoji41] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  6. dakarowy

    Lampa do F800GS lub F650Twin.

    A my nie mówimy [emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  7. dakarowy

    Szprychy w Twinie

    Nie gadaj, jednak Radek kilka lat już wytrzymał [emoji848][emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  8. dakarowy

    Szprychy w Twinie

    Paskudnej wiedzy i wielkiego charakteru.. chyba chciałeś napisać [emoji848][emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  9. dakarowy

    Lampa do F800GS lub F650Twin.

    Montaż takich lamp z góry obarczony jest ryzykiem braku ewentualnego odszkodowania w razie W, jak ubezpieczycielowi bedzie sie chciało głębiej w temat wchodzić. Niemniej osobiście uważam, że warto w to zainwestować, bo jak pisze@lcoo to naprawde dobrze świeci. Porównania do oryginału nie ma. Ale każdy niech robi jak uważa, żeby tylko miał świadomość odpowiedzialności w razie W, bo nie uważał jak robi [emoji12][emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  10. dakarowy

    Podnóżek pasażera prawy

    Bo to bardzo stabilne forum [emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  11. dakarowy

    Podnóżek pasażera prawy

    To dobrze .. hehe [emoji41] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  12. A w treści różnie [emoji28] Ale jak jest na zdjęciu to ok, od razu bardziej wiarygodnie [emoji846] Jedź, obejrzyj, posłuchaj silnika, jak cena pasuje i motocykl bedzie pasował to kupuj [emoji6] W tej cenie trudno dobry rower kupić [emoji6]..elektryczny znaxzy [emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  13. Pojemność 650 i jakimiś 71KM [emoji6] jesli oryginał i nic nie było zmieniane [emoji1] w koncu to od handlarza, więc nigdy nic nie wiadomo na 100%. Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka P.s. a tak zapytam..ile on tak naprawde ma tych km najebane, bo sprzedawca nie moze sie chyba zdecydować [emoji28][emoji28][emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  14. To.nie jest 800 [emoji6] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
  15. dakarowy

    CARDO - użytkownicy

    To trochę kijowo, wolałbym z przypadkową motocyklistką [emoji848][emoji41] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
×