-
Zawartość
16 683 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Days Won
351
dakarowy last won the day on 25 Marzec
dakarowy had the most liked content!
Reputacja
27 276 ExcellentO dakarowy
-
Tytuł
Głos Północy
Kontakt
-
Strona WWW
http://www.youtube.com/channel/UC_8LSw8ReX83Z7KA4eAjTww
Informacje o profilu
-
Płeć
Mężczyzna
-
Lokalizacja:
pomorskie
-
Motocykl
Husqvarna 701 Enduro
-
Przebieg
niski
-
Proszę o opinie danych motocykli z ogłoszeń
dakarowy odpowiedział siwy1505 ⇒ temat w Zamierzam kupić moto...
Serio KTM? [emoji848] Ja szukałbym chyba bardziej takiej Aprillii [emoji848] choć niekoniecznie tej z linka [emoji848] ale to głównie ze względu na kolorystykę, a to jak wiadomo rzecz gustu [emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka -
O tym jak uratowałem świat przed.. końcem świata. KTM 690 enduro R
dakarowy odpowiedział arthurr ⇒ temat w Odmieńcy i inne przypadki
Spokojno, na przełomie najbliższych dwóch tygodni odbieram z ASO i znowu będzie dinojedasauto czy jak to tam na Litwie gadajo [emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka -
O tym jak uratowałem świat przed.. końcem świata. KTM 690 enduro R
dakarowy odpowiedział arthurr ⇒ temat w Odmieńcy i inne przypadki
Eno.. Ryszard.. dlaczego sie nie pochwaliłeś na zlocie? [emoji1] Ba, trza bylo wcześniej.. niewiele wczesniej dać znać, sprzedałbym Ci egzemplarz do pogrzebania za dobre pieniądze [emoji1][emoji1][emoji1] A teraz już za późno, będzie naprawiony, wyprostowany i.. już na zawsze bedzie musiał zostać w moim garażu, gdyż nigdy mi sie nie zwróci.. chyba, że jak Guralowe wczorajsze wino [emoji28] Gratulacje! [emoji482] Już czekam na listę narzekań [emoji28] Niech się dobrze sprawuje i spełnia wszystko czego właściciel oczekuje [emoji1] P.s. one umieją wjeżdżać na górkę w BB także już nie będzie wymówek [emoji2957] czas nagli.. jak to kiedyś mi @7Greg powiedział.. "jest później niż Ci się wydaje" [emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka -
Zapłaciłeś abonament? [emoji28] U mnie świeci [emoji6] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
-
Każda wymówka jest dobra [emoji41] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
-
A my nie mówimy [emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
-
Nie gadaj, jednak Radek kilka lat już wytrzymał [emoji848][emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
-
Paskudnej wiedzy i wielkiego charakteru.. chyba chciałeś napisać [emoji848][emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
-
Montaż takich lamp z góry obarczony jest ryzykiem braku ewentualnego odszkodowania w razie W, jak ubezpieczycielowi bedzie sie chciało głębiej w temat wchodzić. Niemniej osobiście uważam, że warto w to zainwestować, bo jak pisze@lcoo to naprawde dobrze świeci. Porównania do oryginału nie ma. Ale każdy niech robi jak uważa, żeby tylko miał świadomość odpowiedzialności w razie W, bo nie uważał jak robi [emoji12][emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
-
Bo to bardzo stabilne forum [emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
-
To dobrze .. hehe [emoji41] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
-
A w treści różnie [emoji28] Ale jak jest na zdjęciu to ok, od razu bardziej wiarygodnie [emoji846] Jedź, obejrzyj, posłuchaj silnika, jak cena pasuje i motocykl bedzie pasował to kupuj [emoji6] W tej cenie trudno dobry rower kupić [emoji6]..elektryczny znaxzy [emoji1] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
- 10 572 odpowiedzi
-
Pojemność 650 i jakimiś 71KM [emoji6] jesli oryginał i nic nie było zmieniane [emoji1] w koncu to od handlarza, więc nigdy nic nie wiadomo na 100%. Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka P.s. a tak zapytam..ile on tak naprawde ma tych km najebane, bo sprzedawca nie moze sie chyba zdecydować [emoji28][emoji28][emoji28] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
- 10 572 odpowiedzi
-
To.nie jest 800 [emoji6] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
- 10 572 odpowiedzi
-
To trochę kijowo, wolałbym z przypadkową motocyklistką [emoji848][emoji41] Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
