Skocz do zawartości
Mutomb

Kurtka BMW Rallye Pro2 czarno-szara rozm50

Recommended Posts

Witam,

Sprzedam kurtke BMW Rallye 2 PRO. Rozmiar 50. Kolor czarno-szary. Na stronie BMW mozna znalezc pelna rozmiarowke. Jesli ktos ma klopot ze znalezieniem to wysle PDF na maila z rozmiarowka.

Kurtka uzywana 2 sezony w 85% turystycznie. Stan kurtki okreslam na bardzo dobry. Delikatne slady zuzycia. Kurtka oryginalna i kompletna. Wszystkie protektory, zamki, zapiecia, sznureczki w stanie niemalze idealnym, praktycznie bez sladow zuzycia. Posiada delikatne zmechacenia zamszowych wstawek w okolicy szyi i na podpince GORE-TEX. Na podpince GORE-TEX z zewnetrznej strony na plecach z prawej strony na dole sa male plamki/przybrudzenia. Od srodka niewidoczna wiec zapewne tylko powierzchowne. Przy wpietej podpince w ogole tego nie widac. Podejrzewam, ze gdyby ktos pokusil sie o jej wypranie bylaby prawie jak nowa. Nie chcialem jej prac ze wzgledu na impregnaty i GORE-TEX. Nie wiem jak sie za to zabrac dobrze wiec sie nie zabieralem, zeby czegos nie zepsuc.

Cena jaka mnie interesuje to 950zl. Cena nowej (nowszy model) to ponad 2500zl. Na temat zalet i mozliwosci tej kurtki nie bede sie rozpisywal - mnostwo tego w sieci. Jest pancerna i ma wiele fajnych patentow.

Dorzucam oryginalna mini-instrukcje i komplet zapasowanych zatrzaskow.

Na zyczenie moge wykonac zdjecia w duzej rozdzielczosci kazdego najdrobniejszego elementu kurtki. Preferowalbym jednak obejrzenie i przymiarki na zywo. Mieszkam w Kaliszu ale z racji wykonywanego zawodu moze sie zdarzyc ze bede gdzies w delegacji w poblizu miejsca zamieszkania potencjalnego chetnego. Szczegoly do ustalenia na PRV.

Pozdrawiam i zachecam do kupna

PS. Kurtke sprzedaje tylko i wylacznie dlatego, ze po zimie troche sie skurczyla (czyt. ja uroslem w okolicach brzucha), jest lekko przyciasna i nie czuje sie juz w niej komfortowo. Poza tym nabylem nowa, rozmiar wieksza :lol:

RP2pro%20f01m.JPG

RP2pro%20f03m.JPG

RP2pro%20f04m.JPG

RP2pro%20f06m.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurtka zostala juz sprzedana. Prosze o zamkniecie tematu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×