Skocz do zawartości
danon555

Kupno bmw

Recommended Posts

Witam, jestem nowy na tym forum, właśnie jestem na etapie kupna bmw f650 z 2002r. To które sobie upatrzyłem ma silnik (głównie dekle) obdarte z farby, facet, który sprzedaje mówił, że to od myjki, oraz, że te motory tak mają. Jakie jest wasze zdanie na ten temat, jest możliwość taki silnik później pomalować?? Prosze o opinie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO !!

Farba od myjki nie schodzi. Widać rdza go bierze i farbe sama płatami odpada a cisnieniowa myjka tylko jej w tym pomaga. Prawdopodobnie moto jest z angli gdzie jest wysokie zasolenie powietrza i dlatego tak jest. Napisz skad jesteś, poszuka się kogoś z forum co by podjechał obejrzeć moto, posłuchać go i przejechać. Samemu jeśli sie widze nei znasz to nie pchaj się w zakup byś bubla nie kupił :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak koledzy pisza. Jakosc malowania w BMW jest na wysokim poziomie i nic od myjek nie schodzi. Byc moze ten dekiel byl juz malowany i nie zrobiono tego nalezycie czego skutkiem bedzie wlasnie takie odpadanie kawalkow lakieru lub tak jak napisal pietroAT motor pochodzi z anglii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto zostało sprowadzone z Anglii, ale miałem nadzieje, że da się coś z tym zrobić(na nowo pomalować), bo gość sprzedaje w korzystnej cenie dlatego się nad nim zastanawiam, ogólnie jeszcze masz czas do kupna, choć myślałem, że jakby to pomalował to byłby warty swojej ceny o ile to jego jedyna usterka.

PS. Jestem z Jasła

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Podobno pomalować się da ale sprawy techniczne trzeba skonsultować z jakimć fachowcem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×