Skocz do zawartości
komir

Ten typ tak ma ?

Recommended Posts

Ten miał wcześniej dzwona i był podobno naprawiany w ASO BMW ale widać było jakieś mikro-pęknięcie, którego nie zauważono i w końcu pękło :roll:

224DD1C4CB2E4D6BFC302E4D6BFB85.jpg

Na reszcie zdjęć ja tam widzę same KTMy :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znalazłem dwa przypadki na forach amerykańskich tych urwań się lag i w obu tak jak pisał Peterka miało to miejsce po wcześniejszych, rzekomo niegroźnych, dzwonach - mimo to bmw w (zdaje sie) połowie roku 2003 ( czyli w trakcie jeszcze wydania mark1 jednoświecowej ) wprowadził taką oto zmianę... wcale głośno sie tym nie chwaląc :D

lagi.jpg

podsumowując to - bez obaw! ten typ tak NIE ma :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MiKo rozumiem, że te nowsze są mniej ubłocone.. o ta zmianę BMW chodziło? :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ten miał wcześniej dzwona i był podobno naprawiany w ASO BMW ale widać było jakieś mikro-pęknięcie, którego nie zauważono i w końcu pękło :roll:

224DD1C4CB2E4D6BFC302E4D6BFB85.jpg

Na reszcie zdjęć ja tam widzę same KTMy :mrgreen:

Taaa

https://picasaweb.google.com/nahuel.nx4 ... 6050399426

https://picasaweb.google.com/nahuel.nx4 ... 6326847026

https://picasaweb.google.com/nahuel.nx4 ... 4569286514

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widuje te foty regularnie od kilku lat na paru forach, odnawiane w wątkach typu "bmw - bedziesz miał wypadki" albo "bmw dla staruchów" itd, pisane przez jakiś pieniaczy i trolle - NUDA!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wszędzie.. na kilka milionów motocykli.. musi się zdarzyć jakiś kozioł ofiarny, a że powielają te zdjęcia zazwyczaj Ci (nielubiący BMW) którzy maja inne marki motocykli, co zrobić.. :twisted: nie znana jest też właśnie historia tych konkretnych motocykli, albo chociażby nawet kwestia załadunku/przeładunku bagażem, itp. itd. ja bym się nie przejmował.. :mrgreen: trzeba poszukać zdjęć motocykli innych marek w takich wypadkach i porównać ilość "wykopów" względem ich produkcji, może wtedy nasunęłyby się jakieś ciekawe wnioski.. :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mysle, ze sa to skrajne przypadki. Kwestia tylko czy jest to wada fabryczna tych kilku egzemplarzy czy moze sa to po dzwonach i niefachowo naprawione

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest po prostu efekt żmudnej pracy tysięcy japońskich zawistnych lobbystów!!

Pokażmy im i znajdźmy japońskie przypadki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten typ tak ma, że nia ma nic lepszego do roboty, niż znalezienie 37 tendencyjnych zdjęć?

trudno

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×