Skocz do zawartości
pepsi001

Foty motorka z Zawoni

Recommended Posts

Widzę że więcej osób jest zainteresowanych tym moto:)

Oto co mi przesłał sprzedający.

I co wygląda na 10.000km?

img2197v.th.jpg

img2198hx.th.jpg

img2199m.th.jpg

img2206i.th.jpg

img2205y.th.jpg

img2204yqfx.th.jpg

img2203b.th.jpg

img2202f.th.jpg

img2201e.th.jpg

img2200w.th.jpg

img2207k.th.jpg

img2208w.th.jpg

img2209g.th.jpg

img2210.th.jpg

img2211g.th.jpg

img2212v.th.jpg

img2213i.th.jpg

img2223hh.th.jpg

img2222m.th.jpg

img2221s.th.jpg

img2219b.th.jpg

img2217v.th.jpg

img2216yp.th.jpg

img2214ws.th.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem tez mnie interesuje widać ze nie był picowany do zdjęć dla mnie dziwny jest jedynie nosek nie w kolorze ale może to kwestia zestawu montowanego z szybą ( jest podwyższona)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popraw tagi. Adres zdjecia powinien byc pomiedzy znacznikami . Wystarczy wkleic i uzyc edytora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrzę, patrzę i nic nie widzę. Na zdjeciach wyglada si.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik ma rację, wygląda ładnie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wygląda, wygląda... ale na wymiane całego przodu... albo przypadkiem każdy elemencik ma od innego egzemplarza, z innych, akcesoryjnych firm itd :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po czym tak twierdzisz sadzisz że moto miało większa wpadkę i wymieniono w nim plastiki z przodu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno brakuje błotnika przy przednim kole.

No i facet kupił go w Polsce. Czyli nie zna historii moto sprzed kupna.

Na pytanie o papiery dokumentujące przebieg i serwisy powiedział z ociąganiem..że coś tam ma.

No i 1 kluczyk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- mocno przepalone wydechy ... u mnie były mniej przy 19tyś

- widać ślad szlifu na lewej ramie nóżki pasażera

- jakieś dziwne obicia, rysy, otarcia na lagach, nie widze dokładnie co to

- bardzo ciekawe mocowanie hand barów Acerbisa, myslałem o takich, montaż wygląda na ładną improwizację , np widzę tam prawdopodobnie przyciete ciężarki kierownicy, ktoś zadał sobie dużo trudu, najprawdopodobniej nie z powodu dzwonu te handbary :lol:

- jakies przedziwne mocowanie lusterek nie wiem co i jak to jest zrobione

- szyba akcesoryjna dedykowana puiga

- wierzchni nosek/błotnik od innego egzemplarza (koloru czarnego)

- ślad szlifa również na prawek stronie gmola silnika

- odpryski lakieru wskazujące na prostowanie (oczywiście nie koniecznie mam racje) prawego seta podnóżka kierowcy (u mnie tak objawiało się prostowanie)

- prawa końcówka/zaślepka wahacza ma albo korozje albo przetarcie co oznacza szlifa

- tylna zębatka stan dobry, łańcuch jakiś taki brudny, może dobry ale niedbany

- z licznika wynika ze to angol? to by wyjaśniało wiele śladów rdzy na śrubkach i innych zakamarkach

- plastiki mają nieoryginalne naklejki, wygladają wyjątkowo idealnie, mogły byc malowane

- tylny plastik lewy na oryginalne naklejki, prawy już niema może był malowany

- już mam chyba jakieś zwidy ale prawy wahacz wygląda mi jakby miał dziare/wgniecienie od zgniecionego podnóżka pasażera, ale to paranoja chyba bo musiałaby być wymieniana cała tylna rama

wszystkie moje opinie są subiektywne, obarczone moim chwilowym nastrojem i kondycją psyho-emocjonalną, i proszę nie brać tego jako wyroczni :lol:

kto go sprzedaje? moto stoi w Zawoni koło Trzebnicy koło Wro ? znam tam motocyklistów, żona jednego z nich jeżdzi czarnym takim GS... można by wywiad zrobić...

Trzeba ten motor obejrzeć, obmacać, posłuchać, przejechać się - jeśli to Trzebnica to służę pomocą, jeśli by ktoś się zjawił na oględziny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie też pytałem o dokumenty Sprzedający twierdzi ze coś powinien mieć ale nic konkretnego otarcia na lagach podobno porobiły się podczas transportu kurcze trudno jest coś pewnego znaleźć chyba zainteresuje się poważniej motorkiem od naszego forumowicza http://moto.allegro.pl/bmw-f650-gs-od-m ... 89631.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

otarcie na gmolu i podnóżku pasażera na 100% są po kontakcie z asfaltem - szlifowałem te elementy u siebie wielokrotnie - tak nieporysowałyby się od transportu ani od wstawiania do ciasnego garażu :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w ameryce północnej sprzedaje się pojazdy z milami zamiast km ? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze jest sporo niedomówień z tym motorkiem ale jak na razie to niestety najciekawsza oferta jak dla mnie tym Bardziej ze mam dogadaną sprawę transportu ze sprzedającym co dla mnie jest dosyć istotna sprawa ( zielony , początkujący prawo jazdy zrobione 6 lat temu i praktycznie tyleż przerwy w jeżdżeniu i to dosyć krótkim ) Kosmetyka jest dla mnie mniej istotna to mogę z czasem zrobić gorzej jak rzeczywiście cały przód był wymieniany to budzi spore wątpliwości co do całej konstrukcji i czy rama jest np prosta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba ten motor obejrzeć, obmacać, posłuchać, przejechać się - jeśli to Trzebnica to służę pomocą, jeśli by ktoś się zjawił na oględziny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja pojechałem do serwisu bmw i poprosiłem o sprawdzenie

sprawdzili... na oko

i skasowali ja za zboże

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie Pan zadowolony! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialem na mysli post bajera :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem ale wtedy motorek by wydawał się pewniejszy a jak pisałem wcześniej na razie to najlepsza oferta ech ciężko z tym rynkiem używanych GS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś już może oglądał ten motorek i może się podzielić jakimiś ciekawymi spostrzeżeniami ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×