Skocz do zawartości
danon555

Warto czy nie?

Recommended Posts

Witajcie, kuzyn znalazł sobie aprilię, on za dużo się nie zna ja również, ale mam pytanie do Was co powiecie o tym motorze. Prosił mnie bo tu dużo osób zagląda jak i dużo zna się na motorach. Aprilia to nie BMW no ale może o opisanym niżej stanie zwłaszcza silnika, ogólnie podobny, trochę tańczy, proszę o radę?

Po pierwsze lakier nie jest już w idealnym stanie, (dużo rysek) nie widać tego na zdj, ale wydaje mi się że nie był malowany.

Silnik 44 tys, trochę wycieków,nie wiem skąd ale najprawdopodobniej za mało sylikonu jak ktoś rozbierał cylinder, gąbka pod silnikiem dość mocno nasiąknięta, nie wiem czy te wycieki to problem czy nie. ( podobno oleju nie bierze).

Do wyregulowania zawory, oraz co zastanawiające jak przytkałem rury wydechowe, motor tylko lekko przydusiło a nie zgasł. Sprzedający mówił, że gdzieś pewnie jest dziurka w wydechu, oraz tak samo przez nią łapie lewe powietrze, bo schodząc z wysokich obrotów od czasu do czasu mocno strzeli.

Urwane tylne kierunkowskazy, oraz zapięcie linki od gazu, na manetce, przerobione na drugi zaczep a pasowałoby ją wymienić, oraz zmieniony pokrowiec na siedzisku.

Rama jest srebrna ale, nie wiem dlaczego podnóżki dla pasażera, są na ciemnej, oraz naklejka na plastiku szara. Napęd nie umiem za bardzo ocenić, natomiast opony w dobrym stanie.

Podaje link do zdj.: https://picasaweb.google.com/1030712336 ... 3385710546

Rok produkcji 2000, cena 6000zł

Co o tym Myślicie warty czy nie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się nie podoba. Ani z opisu ani z wyglądu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mi się nie podoba. Ani z opisu ani z wyglądu.

Nie miałem odwagi tego wcześniej powiedzieć, ale to tylko opis i zdjęcia, a prawda....- motór to wie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×