Skocz do zawartości
emeryt

Kto z Poznania może mi zaprezentować F650 GS?

Recommended Posts

Czy znalazłaby się osoba z Poznania która mogłaby mi zaprezentować F650 GS? Nie jestem pewien czy to właściwy wybór dla osoby 190cm wzrostu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Najlepiej sprawdź w salonie BMW, na ul. Obornickiej. Przy okazji dowiedz się jak najwięcej o tym motocyklu u źródeł. Obecny Model BMW G 650 GS jest to jednocylindrówka właściwie niezmieniana od 2000r. Potem można kupić używkę lub jak jest kasa to nowy.

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dzisiaj odbieram z serwisu, więc możemy się spiknąć gdzieś na mieście. Tylko nie napisałeś jaki rocznik Cię interesuje. Druga sprawa, to że ja mam obniżoną kanapę, ale mam podobny wzrost i mi jeździ się dobrze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie to nie głupi pomysł z tym salonem skoro G to to samo co kiedyś F. Bajer chętnie bym obejrzał motorek - może byś mi trochę poopowiadał na co zwrócić uwagę? Mógłbym prosić o jakiś kontakt (nr tel. i kiedy dzwonić) na PW? Mogę podjechać w dowolne miejsce w Poznaniu i okolicach. Najchętniej wieczorem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

namiary poszły na PW ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby co to ja mogę służyć przymiarką do starej eFki, sam mam prawie 2m i jakoś jeżdżę... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

emeryt, kwestia które roczniki Cię interesują, bo jeśli w okolicach 2000 to nie idź do salonu, tam nic Ci nie powiedzą konstruktywnego, a i obecne modele są mocno "inne" :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Interesują mnie motorki 2001-2003. To jak to w końcu jest z tym F vs G?

Umówiłem się z bajerem (jak to brzmi :)) niemniej: rampus pisząc "stara" masz na myśli ST?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co zawuażyłem, na forum przyjęło się określanie eFką modelu F 650 Classic wychodzącego w latach 93-00, zaś Gs-em - F 650 GS (00-07). Classic wypuszczany był w wersji bez dodatkowego oznaczenia, tzw. Funduro oraz w wersji ST (Strada?).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to przymiarka była - jeszcze raz dziękuję bajer! :)

Nie jest to duży motocykl :) Niemniej... podoba mi się :) Dakar byłby pewnie akurat na wymiar... :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niema prblima :) kupuj, kupuj i przyjeżdżaj do Kłedzka :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki jest plan, jak się znajdzie godna sztuka to kupię :) Pytanie tylko jak z moim czasem będzie żeby się za nią uganiać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×