Skocz do zawartości
Pawel

Jak podłaczyć hot manetki DAYTONA?

Recommended Posts

Mam mały problem. Dostałem od RPiotrka strownik do manetek DAYTONA ale nie wiem jak go podłączyć.

Ze scematu wynika że do kabela żółtego i czerwonego podłączamy manetki, czarny na "-" i czerwnony na "+"

Wszystko gra tyle że ja mam jeszcze kabel zielony :shock:

Dodatkowo, nie wiem czy to widać na fotce, złóty jest zakończony podwójnym konektorem tak samo jak czarny, natomiast zielony jest zakończomny pojedynczym. Czerwony przewód nie ma konektora. Wydaje mi się że pod zółty i czarny idą kable od manetek, czerwony na "+" a zielony na "-"? Nie jestem jednak przekonany czy na pewno tak ma być. Czy ktoś z Was ma takie manetki? Za podpowiedz stawiam :beer:

20111016030.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł - niewiele zrozumiałem. Czy możesz podesłać schemat lub może zdjęcia poglądowe Twojego sterownika i układu elektrycznego i sterownika Daytony. Chodzi o to jak one się różnią ze sobą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam schematu, gdybym mial to bym nie zawracał Wam głowy. Zdjęcie sterownika załączyłem, czy nie jest widoczne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O! to jest to Tomaszu, tyle że nie widac jak ki kabel do czego idzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O! to jest to Tomaszu, tyle że nie widac jak ki kabel do czego idzie.

Dlatego napisałem "trochę".

Może tu lepiej:

http://www.louis.de/_203c7327326522bdcd ... E=10032048

Na mój gust to czarny bez konektora to masa. Czerwony tak jak pisałeś plus do aku może po drodze jakiś bezpiecznik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś mistrzem świata i okolic! Szukałem tego cały wczorajszy wierczór. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wujek Luis ma na swoich stronach instrukcje do wielu produktów, które mają w ofercie. Jak ktoś zgubi to co było w opakowaniu to jest jak znalazł. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×