Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przeczytałem wcześniej że w przyszłym roku wybierasz się na Pałuki. No ale na Scorpionach to sobie nie pooffrołdujesz. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to nie nie na takich szosówkach po szutrach i piachach latałem, choć nie ukrywam że lepiej jest na kostce wiadoma sprawa :)A może bedzie trochę kasy to sobie jkowąś kostkę sprawie na rajd zobaczymy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to nie nie na takich szosówkach po szutrach i piachach latałem, choć nie ukrywam że lepiej jest na kostce wiadoma sprawa :)A może bedzie trochę kasy to sobie jkowąś kostkę sprawie na rajd zobaczymy.

Jak będziesz coś zmieniał to daj znać co wybierasz- ja zmieniam na wiosnę bo moje już się skończyły. Będę musiała coś szukać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to nie nie na takich szosówkach po szutrach i piachach latałem, choć nie ukrywam że lepiej jest na kostce wiadoma sprawa :)A może bedzie trochę kasy to sobie jkowąś kostkę sprawie na rajd zobaczymy.

A jak tak to przepraszam :-D :beer:

Ale to chyba nie był sprzęt za 32 koła z przebiegiem 4000 i częściami w cenie złota? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak tak to przepraszam :-D :beer:

Ale to chyba nie był sprzęt za 32 koła z przebiegiem 4000 i częściami w cenie złota? ;)

No nie ale nie po to kupiłem moto żeby stało w garażu i się świeciło, choć przyznam wygląd jest dla mnie bardzo ważny co nie znaczy że nie ubłocę swojego jeździdełka, a później oczywiście je wypieszczę. Zawsze można wybrać trasę asfaltową jak w zeszłym roku co niektórzy na typowo terenowych sprzętach ;)

Możemy się spotkać na wiosnę i po kaszubskich szutrach polatać.

Edytowane przez elektrician

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będziesz coś zmieniał to daj znać co wybierasz- ja zmieniam na wiosnę bo moje już się skończyły. Będę musiała coś szukać

Jeśli jakąś kostkę będę zakładał to prawdopodobnie TKC 80 miałem je w poprzednim moto i się sprawdziły i na asfalt i w teren, a ja nie jestem aż tak zaawansowanym endurowcem żeby zakładać bardziej ekstremalne opony, a TKC sprawdziły mi sie i w codziennej jeździe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możemy się spotkać na wiosnę i po kaszubskich szutrach polatać.

Jasna sprawa, mam nadzieje ze już wrócę na wiosnę spoza gór i rzek :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo, Elektrician, gratulacje :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo, Elektrician, gratulacje :-)

Dzięki, a to wszystko zgodnie z zasadą "Niema rzeczy niemożliwych, są tylko mniej lub bardziej trudne...", którą zapewne dobrze znasz :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, ja tez ostatnio stalem sie posiadaczem F800 (przymusowa wymiana z transalpa), byla na allegro z Olawy, 2009 r., 32k brutto (pelna faktura) i przebieg 15 k udokumentowany:)+gmole, abs, komputer, handbary, kufer centralny, centralny podnozek nooo i standardowy-paskudnie gadajacy-wydech:)

Elektrician udalo Ci sie porownac Leona do standardowego wydechu? bo kusi mnie zeby wlasnie takiego jak Ty masz zalozyc. Nagraj jakis filmik:) Za daleko mieszkasz zeby podjechac i posluchac:D

a co do Gieesa co mial 3500 przejechane i byl na allegro, chyba z poznania ale nie z salonu to byl sprowadzony i po szlifie.

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje, ja tez ostatnio stalem sie posiadaczem F800 (przymusowa wymiana z transalpa), byla na allegro z Olawy, 2009 r., 32k brutto (pelna faktura) i przebieg 15 k udokumentowany:)+gmole, abs, komputer, handbary, kufer centralny, centralny podnozek nooo i standardowy-paskudnie gadajacy-wydech:)

Elektrician udalo Ci sie porownac Leona do standardowego wydechu? bo kusi mnie zeby wlasnie takiego jak Ty masz zalozyc. Nagraj jakis filmik:) Za daleko mieszkasz zeby podjechac i posluchac:D

a co do Gieesa co mial 3500 przejechane i byl na allegro, chyba z poznania ale nie z salonu to byl sprowadzony i po szlifie.

pozdrawiam serdecznie

Na filmiku dźwięk wychodzi słaby, nie ma jak natura, zapewniam Cię że jest rewelacja!!! Cieszę się że kupiłem już z akcesoryjnym bo oryginalny ani nie brzmi ani nie wygląda.

Ten z 3500 przebiegiem to był z 2011 czerwiec, nie pytałem gościa o pochodzenie ale dziwnie tani był tak myślałem, że może być coś na rzeczy. Na szczęście mi się trafił egzemplarz pewny, cały czas z gościem mam kontakt, wszystkie kwity i potwierdzenie z salonu. Można powiedzieć że kupiłem rodzynka i to dzięki komu oczywiście dzięki Leff-kowi. Ach jest sprawiedliwość na tym świecie czasem, rozebrałem plastiki a tam wszędzie nówka kurde nówencja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:beer: :)

Zbieg zdarzeń i szczęśliwego splotu okoliczności Electrician. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:beer: :)

Zbieg zdarzeń i szczęśliwego splotu okoliczności Electrician. :)

I tak jestem Ci dozgonnie dźwięczny i nie mogę się doczekać kiedy się znowu spotkamy i :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będę jechałna Pomorze, to dam znać. Może jakieś spotkanie z ekipą 3miejską się ustawi. :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×