leff

Użytkownik
 • Zawartość

  4973
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  20

leff last won the day on 23 Styczeń 2014

leff had the most liked content!

Reputacja

2378 Excellent

1 obserwujący

O leff

 • Tytuł
  powstał zza światów

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja:
  Sam już nie wiem... ;)
 • Motocykl
  Giselle (cycatka)
 1. Skąd masz foto? Masz kamerę u mnie w chałupie? Mam nadzieję, że tylko w garażu...
 2. Nadejszła wiekopomna chwiła... Moje czerwone cudo R1200 GS LC z 2012 r. zarejestrowany w 2013 z mizernym przebiegiem ok. 20 tys. km jest na sprzedaż. Serwisowany u Pawelca i tamże kupiony. Z extrasów ma: tankbag SW Motech z kabelkiem do ładowania telefonu czy czego tam kto chce, zestaw sakw SW Motech, kufer do wożenia pizzy GIVI o pojemności pełnowymiarowego basenu pływackiego, gmole, duża osłona pod silnikiem, dodatkowe światełka jakby komuś ledowego światła było mało, nawi BMW Motorrad 5 (sterowana pokrętaczkiem przy lewej manetce) i zestaw kół szprychowych z całym osprzętem (tarcze hamulcowe i opony ). Jeśli czegoś zapomniałem, to przepraszam, ale na pewno tam jest. Całość do negocjacji, ale poniżej 55 tys. waluty obowiązującej w kraju między Odrą Bugiem raczej nie zejdę. Chyba, że dostanę jakieś propozycje nie do odrzucenia. Nie chce mi się na razi wstawiać zdjęć.
 3. Właśnie nie! Zamiast miary uzbraja się w niezdecydowanie, a to zdecydowanie większy kłopot.
 4. Jako sąsiad potwierdzam, że masz dość dowodów, że maszyna daje radę.
 5. Siwy, tak sobie czytam i czytam o Twoich poszukiwaniach i mnie się wydaje, że Ty po prostu lubisz szukać. Cała zaś sztuka w tym, żeby znajdować. Np. moja siostra, jak idzie na zakupy, to mierzy, przymierza, zastanawia się, idzie do innego sklepu i znów mierzy, przymierza itd. W końcu wraca do pierwszego sklepu z ostateczną wolą kupienia rzeczy, którą przymierzała jako pierwszą. tyle tylko, że w 99 przypadkach na 100 rzecz ta jest już sprzedana. I znów niesie się po świecie: ja nie mam co na siebie włożyć.
 6. Oko Ci kulało?
 7. Bielmo na oku, to miał Zagłoba. Poza tym na oku można mieć też pypcia. Wiem, bo kiedyś miałem.
 8. O! To, to! Fiordy umiom jeść z ręki, a boka niekoniecznie.
 9. Miałem podobne cudo, ale nie z Lidla. WADY, czyli MINUSY: - po pełnym załadowaniu urządzenie trzymało prąd do max. 12 godz, - ostatnio się zepsuło, ale za to tak skutecznie, że ze bebechów wylało się żrące to i owo. Plusy: - możliwość awaryjnego odpalenia samochodu albo motocykla, - gniazdo USB - poręczne, - mogę spróbować sprzedać na złom bądź wywalić do śmieci. Mam na oku inny sprzęt. Sądzę, że w tym tygodniu będę miał go w łapie i wtedy pochwalę, zganię albo nie.
 10. Aż tak małostkowy, to nie jestem, ale przede wszystkim nie jestem aż tak pamiętliwy: - po pierwsze nie pamiętam, żebyś nie docenił oferty, - po drugie nie pamiętam, żeby był na targach...
 11. Litowe dają radę. Testowane od dwóch lat, również w lekkich enduro. No i ten absolutny niemal brak wagi w porównaniu do zwykłych.
 12. Już rozwinąłem i zakończyłem. Przed Twoim postem, który cytuję powyżej.
 13. ARG, ale to jest wątek o nowościach na targach motoryzacyjnych, a nie "Coś śmiesznego". :lol:
 14. Bo to Hiszpanki. Poszły się ogolić. :lol:
 15. Cześć! Każda Efka pokazuje czasem humory. Masz dwa wyjścia: naucz się z tym żyć lub nie. :lol: