Skocz do zawartości
Buszas

prośba o ocenę

Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem tego motocykla: http://otomoto.pl/bm...s-M3087801.html i prosiłbym o ewentualne rady. To ma być mój pierwszy motocykl. Oglądałem go dzisiaj z kumplem, który zajmuje się trochę mechaniką i wydaje się, że wszystko jest ok. To co mnie trochę niepokoi to ilość właścicieli. Było ich już 4 w Polsce i nie wiadomo ilu za granicą (motocykl przyjechał do Polski w 2005 roku, ale właściciele nie wiedzą skąd). Zauważyliśmy też, że tylni stelaż na kufer był spawany i jest lekko pęknięty. Reling z przodu też jest troszkę popękany. Ogólnie motocykl wygląda fajnie, ale nie wiem ile musiałbym jeszcze dołożyć na te drobne naprawy i czy w ogóle da się znaleźć takie części... Co radzicie, raczej kupować, czy szukać jeszcze jakiejś lepszej oferty?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach wygląda ładnie. ABS i grzanie na plus. Lak wygląda na oryginalny. Pęknięcia na przezroczystych plastikach to typowe (po 2004 zmienili na czarny plastik) Tu pisałem co warto jeszcze sprawdzić: http://f650gs.pl/topic/2436-cs-y-brzyyyyyyyydale-prosze-o-pomoc/page__view__findpost__p__51068

Co do części - większość części mechanicznych jest wspólna dla gs i cs więc bym się nie obawiał. Jeśli chodzi o specyficzne plastiki to fakt może być gorzej ale zwykle na ebay/allegro jest jakiś z rozbiórki... Możesz też wziąć od gościa nr VIN i tu gdzieś na forum mamy linka do dekodera - sprawdzisz czy np. wyposażenie pasuje, a jak bardzo chcesz wiedzieć skąd moto przyjechało, to mykaj z numerem do ASO, to Ci sprawdzą historię...

Jak się podoba to, sprawdź jeszcze w.w. punkty, negocjuj i bierz :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpisuję się pod postem powyżej.Dodam tylko,że kilku właścicieli w przypadku 9-cio letnich motogenów,to nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym motku najdroższy element to napęd i jego elementy - łożyska, etc. Ważne aby znajdowały się w nienagannym stanie - więcej szczegółów zna Jarek - wymieniał z forumowym kolegą te elementy. Na pewno podzieli się przemyśleniami. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×