Skocz do zawartości
BAQS

Czas zacząć...

Recommended Posts

Czas zacząć przygodę z BMW, ale... w okolicy nikt nie chce sprzedać moto, bądź za słabo szukałem (allegro, otomoto). Natomiast nie wiem, który model by mi najlepiej odpowiadał ze względów na "oryginalną" budowe ciała. Jako że posiadam 190 cm wzrostu i wagę rumuńskiej akrobatki to wypadałoby się najpierw przymierzyć. Dlatego ponawiam prośbę (pisałem w powitaniu), czy jest ktoś z okolic Katowic, Częstochowy lub Bielska-Białej, kto pozwoli choć usiąść na swoim wypieszczonym i ukochanym motocyklu? :roll:

Oto egzemplaże jakie oglądałem:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2365177260&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

http://otomoto.pl/bmw-inny-f-650st-f-650-st-M3070614.html

(tutaj napisałem z prośbą o więcej danych)

Wiem, że nie są to jakieś mega wypasione cuda, ale budżet nie pozwala mi na więcej :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na żółtka bym uważał- to mało popularny kolor, więc nie wiem, czy to ten sam, ale jakiś czas temu ten sam rocznik i kolor, na takich samych oponach stał z dużą ilością brakujących części.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten żółty jest od sprzedawcy od którego ja kupiłem motor w środę - przekręcony o 50 tys. km ;)

Natomiast pierwszy to od prywatnego właściciela - wszystko wygląda fajnie, motor z tego co z nim pisałem (już po zakupie swojego) jest mocno doinwestowany i nie spieszy mu się ze sprzedażą, dlatego nie jest zbyt chętny do negocjowania ceny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w Czestochowie mozesz siadac na moim jesli masz ochote (motocyklu oczywiscie :-D ) w piatek powinienem juz byc w Pl jak bys byl zainteresowany to wal na priv. Ja mam 186 cm wzrostu i wage ponad 90 kg ale motorek radzi sobie calkiem nie zle. (nie narzeka ,ja oczywiscie tez nie )

Edytowane przez shooter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenia już nie ma, ale ten żółty był chyba ze Śremu (o ile dobrze pamiętam).

Jeżeli tak, to wcześniej kupiłam swoją Kawusie od gościa z tamtych okolic. Gościu wstawił do niego akumulator od skutera (80 zł zamiast 200), dzięki czemu zbyt duże ładowanie go wygotowywało. Takich kwiatków było więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×