Skocz do zawartości
lusi_dakar

Podlasie się melduje i Wita !!!

Recommended Posts

Witamy zatem cała rodzinkę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, za dwa tygodnie w dwa motki ruszamy na obiazd uć-bialowieza, Wiżajny, Olsztyn, uć.

Chcemy się pokrycia po pograniczu PL i wskoczyć na słynne litewskie szuter.

Masz jakieś ciekawe namiary?

Jez

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Augustowie jadąc w kierunku na Suwałki odbijamy na Sejny, Giby i przejście graniczne Oradniki .

Mamy takiego kolegę co z reguły prowadzi , więc dokładnie nie wiem w którym miejscu ale w Okolicy Gib, można zjechać na szuterek i granicę przekroczyć ,, na dziko,,

Potem zregóły bujamy się po lasach w okolicy jeziora Veisiejis .

Fajna okolica , namiot można rozbić gdzie się żywnie podoba... Polecam też , okolice Gib też piękne szutry i śluzy na jeziorach.

W okolicy Wiżajn jest taki charakterystyczny punkt graniczny , taki tygiel polsko-rosyjsko - litewski , dużo motocyklistów tam zajeżdża :)na foto .Jeżeli chodzi o Suwalszczyznę to standardowo Stańczyki warto zobaczyć

W okolicy Białowieży polecam odwiedzić wioski tatarskie, szczególnie Kruszyniany jest tam świetna knajpa tatarska z ichniejszą kuchnią. Wioska jest w linii prostej na północ od Białowieży mnie więcej na wysokości Białego

Na Litwie to jeździmy trochę w ciemno gdzie nas droga poprowadzi i to jest największy urok , trzeba tylko uważać by nie przeskoczyć na Białoruś ponoć z tego są zaraz wielkie kłopoty

Jakby co to o to przejście na dziko mogę się dopytać kumpla , a tak to życzę pięknej pogody i dużo wrażeń

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×