Skocz do zawartości
jakmor

Tankpad

Recommended Posts

no i zrobiłem sobie problem. Polakierowałem bak na czarny mat, wygląda zajebiście. Ale nie chcę go porysować zamkiem od kurtki-zamka obciąć niestety nie mogę, na nową kurtkę nie mam kasy-zostaje naklejka ochronna na bak. Ma ktoś sprawdzoną firmę z grubym tankpadem dedykowanym dla BMW 1200GS? Szukam po internecie, ale albo nie wiem czego chcę albo nie mogę znaleźć czegoś sensownego. Może ktoś ma po prostu sprawdzoną firmę i może dać namiary? Wczoraj okleiłem częściowo bak folią samochodową-niestety to był zły pomysł, gryzie się strasznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://allegro.pl/ta...3984452491.html

są też w innych kolorach.

Dziękuję za podpowiedzi! :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a'propos tankbagów to niestety idealne do nas są oryginały bmw, wszystko super pasi, cena używek taka jak dobrych nowych uniwersali, a i pojawiają się rzadko... kto miał jakiś uniwersal na troki i jakoś z tym żył, może się to wypowie :?

a'propos tankpadów to naklejki na czołg najlepiej w kolorze moro :twisted:

a może to jest temat za który powinienem się zabrać... w sumie jest kilka motocykli nie tylko mały GS, które mają tak mocno wydęty zbiornik (nie zbiornik) skoro org. BMW jest drogi... Myślę że jestem w stanie zrobić coś podobnego, pewnie taniej i z lepszych materiałów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zobaczę jutro na targach czy coś będzie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak Marek, już w Ostrzycach ślinka mi ciekła na tak zabezpieczony zbiornik jak Twój ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×