Skocz do zawartości
Doodek

[K] Kupię moto "na pierwsze moto" do 5000

Recommended Posts

Jak w temacie - kupię (a raczej siostra moja, atrakcyjna blondynka ;) kupi :)) moto na pierwsze moto - w stylu Honda CB500 /Suzuki GS500 i tym podobne.

Ideałem jest mała ninja, ale raczej poza zasięgiem finansowym ;)

Kaganiec finansowy jest założony na ok 5000zł.

Ważne, żeby moto nie było bombą.

Jak będzie różowe to dodatkowy plus ;)

Będę wdzięczna za jakiekolwiek info o polecanych motkach.

Dzięki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj stawka jest naprawdę wyrównana : Honda CB 500,Suzuki GS500.Oba motocykle uchodzę za doskonałe motóry na pierwsze motóry :-D Właściwie to są już małe legendy w swoich klasach.Ze względu na silnik,MAŁY przechył na + na Hondę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadzwoń jutro -pogadamy - może coś się wymyśli, albo nie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, zadzwonię. :beer:

ahela, jak kupowałam swoje pierwsze moto to wybrałam CB500 :) ale nigdy na niej nie jeździłam... :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrix miał taki i jak jest wybór to lepsza cebula ;) na ER5 się zjeżdża do przodu.

Generalnie temat "co na pierwsze moto" jest oklepany. Raczej bardziej mnie interesuje czy ktoś ma info gdzie jest dobre "pierwsze moto" do kupienia ;)

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mówimy o oobie która ma 160 cm wzrostu i jest zestresowana patrzeniem namotocykl...

Transalp odpada

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wcale nie odpada, dla chcacego nic trudnego moja kolezanka ma 160 cos kolo i jezdzi trampkiem - fakt wyglada jak czoper niski strasznie :)

160cm to ma przechlapane z wyborem motocykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mówimy o oobie która ma 160 cm wzrostu i jest zestresowana patrzeniem namotocykl...

Transalp odpada

....to "patrzenie" Ci się udało Ag.... :D ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wcale nie odpada, dla chcacego nic trudnego moja kolezanka ma 160 cos kolo i jezdzi trampkiem - fakt wyglada jak czoper niski strasznie :)

160cm to ma przechlapane z wyborem motocykli

jest jeszcze jedna kwestia - jakby chciała enduro to bym jej Gustawa mojego sprzedała,...

Ma też do dyspozycji Zephyra 550 - niski,ale za ciężki i się trochę boi. Ja nim jeździłam na pierwsze moto i poprzecka była wysoko, zwlaszcza z jego charakterystykąjazdy i waleniem się w zakręt (to moto prosto nie jeździ)

Celuje więc w coś 'standardowego na pierwsze moto'. jej wybór, szanuję go, dlatego też pytanie moje nie było "co polecacie" tylko "czy macie info o dobrej sztuce ze standrdowego zestawu"...

Co do przechlapania z wyborem - wiem coś o tym. Sama chciałabym więcej niż mogę... Ale kiedyś dopnę swego. Techniką pokonam ograniczenia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale kiedyś dopnę swego. Techniką pokonam ograniczenia.

Bo ileż można jeździć bez powietrza w tylnym kole :roll: :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Wlkp jest gościu który sprowadza motki, z których większość jest z kategorii na pierwsze moto.

Opinia o nim panuje taka, że stan motka odpowiada jego cenie - także moze warto zajżeć - dobre też miejsce na przymierzanki - dużo modeli w jednym miejscu (CB, ER,GS, KLR, DR).

Jego asortyment obecnie:

http://gregorbike.otomoto.pl/tab?page=1

A przy okazji możliwosć odwiedzin forumowiczów z pyrlandii :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki, ale temat chwilowo nieaktualny - siostra urządza mieszkanie i na razie kasy brak.. będzie wiosna, temat pewnie powróci :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×