Skocz do zawartości
Pawel_779

GS 650 2004 lampa

Recommended Posts

Kupię lampę przednią do powyższego modelu. Może być stłuczona szybka-ważny odbłyśnik.

Edytowane przez Pawel_779

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, w innym poście pisałam, że mam do zaoferowania lampę UK, ale powiedziałeś że znalazłeś... W każdym razie jakbyś był zainteresowany to ja dalej mam - wyjęta z modelu z 2004, więc do innego 2004 będzie pasować. Wszystko jest w niej całe i nieuszkodzone

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, w innym poście pisałam, że mam do zaoferowania lampę UK......

No, ale nie pisałaś, że przywieziesz na miejsce i zamontujesz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no nie pisałam, a myślisz, ze takie jest oczekiwanie? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;-) Wizyta na Kujawach mile widziana. Zamontowlismy właśnie tą angielską, jest z 2003 więc do naszej czachy pasuje średnio. Problem z tym, że angielskie świecą w lewo chyba, że w 2004 rocznik ma jakąś regulację w lampie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no pomiędzy 2003 a 2004 jest różnica

Niestety nie ma regulacji żeby świeciła "na prawo"

Niestety używek w wersji EU jest jak na lekarstwo, ja w końcu kupiłam nową za jakieś kolosalne pieniądze... Za dużo jeżdżę po ciemku i mi wersja UK przestała odpowiadać.

W każdym razie - jak potrzebujesz, to mam. Ale raczej bez dowozu na Kujawy ;) Zostanę w małopolsce - idzie zima, chcę być blisko gór ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no pomiędzy 2003 a 2004 jest różnica

Niestety nie ma regulacji żeby świeciła "na prawo"

Niestety używek w wersji EU jest jak na lekarstwo, ja w końcu kupiłam nową za jakieś kolosalne pieniądze... Za dużo jeżdżę po ciemku i mi wersja UK przestała odpowiadać.

W każdym razie - jak potrzebujesz, to mam. Ale raczej bez dowozu na Kujawy ;) Zostanę w małopolsce - idzie zima, chcę być blisko gór ;)

załuj żałuj, Kujawy sa piekne o każdej porze roku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kujawy piękne chociaż właśnie mi -1 dynkę remontują pod bramą :). Super pora. Kupiłem lampę EU z Hiszpanii dzisiaj. Lampa z czachą i transportem 550. Nowa 700. Angielska firma sprowadza z Hiszpanii i sprzedaje na Ebay. Super blog -do księżniczki. :-) Dużo jeździsz. Ja muszę ugłaskiwać moje dziewczyny. Mojej córy pani (III kl sp) wciąz jest w szpitalu po spotkaniu jej motocykla z zawracającym w nocy vanem no a parę miesięcy wcześniej mój bliski koleś-mechanik się wysypał na stuncie więc straciłem sezon.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×