Skocz do zawartości
mc.augu

Serdeczne Dzień Dobry Bardzo z Augustowa :) woj. podlaskie kłania się

Recommended Posts

Faktycznie zdublowany post. Co do pokrowca, tez sie do niego przymierzam, ale wolalbym to najpierw zobaczyc na zywo :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tymi pokrowcami z Aledrogo - to lipa. Gostek, a raczej gościówa ( bo kobieta odbiera telefon) przekonuje, że są ok. Zamówiłem, dostałem i okazało się, że całkowicie nie pasuje. Chciałem odesłać - zapomnij, że się dodzwonisz. Zaniosłem do tapicera i za kolejne 150 zeta przerobił go.

Nie polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zamówiłem i faktycznie ciężko było go dopasować. W miejscu gdzie znajduje się to logo jest jakby przystosowany do "zadupka" a w naszej kanapie takowy jest bardzo delikatny. Skontaktowałem się więc ze sprzedawcą i przesłałem jemu fotel wraz z pokrowcem. Za 75zł razem z przesyłką ma mi go zrobić. Pożyjemy zobaczymy. Przez zakupem kontaktowałem się z osobami, które kupiły taki sam pokrowiec i wszystkie mówiły, że pokrowiec jest bardzo ok, jednak również musiały go oddać do zaprzyjaźnionego tapicera na montaż (konieczne było uzupełnienie gąbką w odpowiednich miejscach). Jak tylko fotel do mnie wróci cyknę zdjęcia i pokażę Wam jak to się prezentuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej w takim razie od razu wysłać siedzenie i niech gość zrobi wszystko na gotowo i odeśle. Z resztą z tego co pamiętam, taka opcja jest zaznaczona w aukcji. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako, że jestem jeszcze nowym członkiem forumowej społeczności i jesteśmy na etapie wzajemnego poznawania się, chciałbym zrobić ku temu kolejny krok i tak oto zapraszam do obejrzenia mojego krótkiego filmiku sprzed kilku lat. Podstawy są co prawda odmienne jednak odnajdziecie tam pewien łączący nas motyw, a mianowicie podróże, wspomnienia, beztroska :)

Film powstał podczas mojego ostatniego wyjazdu jako kierowca TIR`a. Od kilku lat jednak pracuję już po drugiej stronie barykady. Chociaż czasami jak mnie mocno najdzie ochota to wsiadam w jedną z naszych ciężarówek i robię sobie jedno lub dwudniową wycieczkę. Uwierzcie mi, satysfakcja i przyjemność z prowadzenia takiego kolosa jest nie mniejsza niż jazda na moto :)

Jeżeli kogoś zaciekawiłby temat pod poniższym linkiem odnajdzie również kilka fotek z tamtego okresu.

http://www.wagaciezk...t=31493&start=0

Edytowane przez mc.augu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej w takim razie od razu wysłać siedzenie i niech gość zrobi wszystko na gotowo i odeśle. Z resztą z tego co pamiętam, taka opcja jest zaznaczona w aukcji. :)

Zrobiłem jak doradziłeś. Wysłałem całą kanapę do sprzedawcy z allegro. Co prawda kontakt meilowy mógłby być lepszy :P bo przez ponad tydzień nie miałem informacji o etapie działań, jednakże efekt końcowy bardzo mnie satysfakcjonuje :) całkowity koszt montażu pokrowca wraz z przesyłką 75zł. Swoją drogą nie mam pojęcia jak oni to tak dobrze dopasowali. Dla mnie to wyglądało na niewykonalne by tak idealnie to razem spasować.

IMG_3556.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×