Skocz do zawartości
DakarWRO

Serwis BMW we Wrocławiu.

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem F650 GS Dakar 2005.

Może którys z Kolegów podpowie, gdzie najlepiej go serwisować we WROCŁAWIU, ew. w okolicy.

Dakarek ma się dobrze, ale ma do wymiany łożysko główki kierownicy.

Pozdrawiam,

Marek

(wątek powtórzony z powitalni, na wypadek gdyby ktoś tam nie bywał)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My tu wszystko czytamy :D

jeśli naprawdę chcesz wydawać pieniążki to kumaty (w temacie bmw) jest mechanik w Motoracerze (biskupin) również w Bradosie (krzyki gajowicka)

ale na prawdę, drobne robótki eksploatacyjne typu łożysko główki ramy, napęd, klocki, opony, olej etc etc można spokojnie w garażu samemu ukręcić :D

Zapraszam jakby co :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak. F800GS i F650GS, na przegląd oba przed wakacjami - rozrząd, łozyska, napęd (u mnie to chyba już czas powoli na wymianę), trzeba przejrzeć linki, kable, płyny itp. ogólnie cały motocykl.

Co myślisz? Ewentualnie coś innego? Paweł polecał Motooiler ale nie wiem co on tam serwisował, Miko jeszcze coś pisał o motobrados, ale nawet strona im nie działa od jakiegoś czasu :/

fajnie by było żeby motocykle wyjechały z serwisu w niepogorszonym stanie ;-) dlatego tak pytam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wykopałeś wątek sprzed 4 lat ;) Brados nieistnieje, Osobiscie niestety nic Ci nie polecę bo nie siedzę w temacie serwisów - takie drobiazgi robię sobie sam, do czego zachęcam ;) no chyba że właśnie Matias (czyli Motooiler)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×