Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Czy ktoś może oglądał maszynę ? Dzwoniłem, wypytałem się o parę rzeczy lecz by obejrzeć osobiście mam trochę drogi do przebycia ~ 500 km. Proszę o opinię osób które coś mogą powiedzieć :

http://otomoto.pl/bmw-f-gs-650-M3405879.html

Pzdr, Karol.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten konkretny egzemplarz był już omawiany, poszukaj w nowości z ototmoto (czy jakoś tak). Zapamiętałem z racji tego czegoś (nie wiem może Pelikan) na dźwigni zmiany biegów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na Włochy i ten rocznik to strasznie ruda po nim tańczy a w szczególności po śrubach co świadczy że wszystko było rozkręcane ale dlaczego??

A po za tym witam ziomka na forum szukaj szukaj a znajdziesz.

Edytowane przez mario282

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwnie to wygląda, ale on ma chyba podmalowane zaciski, tarcze i przednią felgę bez rantów na jak się wydaje niby-złoty kolor, czy to zdjęcia tak dziwny cień dają, ale zaciski winny być czarne :roll:

chyba że to photoshop

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki koledzy za odpowiedzi. Nie zdecydowałem się na podróż do danego Pana. I zgodzę się z innymi wypowiedziami dotyczącymi "wymiana oleju, po co? Przecież każdy kupujący i tak wymienia". Rozglądam się dalej za czymś innym. Być może uda się od któregoś forumowego kolegi/koleżanki kupić i zarazem przedłużyć pociechę z moto w klubie. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki. Karol.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×