Skocz do zawartości
ex1

tanio i okazyjnie można kupić

Recommended Posts

zebrałem się i w końcu wystawiam kilka artykułów w bardzo dobrych cenach :D

Kamera GOPRO HD - w pakiecie uchwycik plus dodatkowe plecki , stan BDB - cena najtaniej - 399 zł w pakiecie z kartą

IMG_0695.JPG

Telefon Samsung Galaxy Young, na androidzie, działa śmiga, używany przez kobietę 6 mc. - cena 139 zł

Samsung%20Galaxy%20Y%20Hands-on%2025-580-100.JPG

Sensor KINECT - użytkowany 2 razy przez dzieciaki - cena 299 zł

IMG_0689.JPG

Stojak Motocyklowy używany ze 2 razy, generalnie nie da się nim podnieść SE - za dużo prowadznic :D Cena: 69 zł

IMG_0683.jpg

ROGAL w Wersji XL - BIAŁY, wersja Weatherproof - podklejnona.

urzywany przeze mnie na 2 wyprawach - stan dobry - cena jeszcze lepsza - 390 zł

IMG_8987.jpg

DSCF0599.JPG

2wNUpMRlSbwZNgTv0jo2iSYa2380oTbV28nblWEdBBc.jpeg

i na koniec....

GOPRO 3 Wersja Silver nówka sztuka nie rozpakwana a już w cenie WHITE - 999 zł

z tym że ją będę miał dopiero na dniach.

0000-GoPro-HD-Motorsports-Hero-3-Silver-Edition---.jpg

ceny jakie wystawiłem nie znajdziecie nawet na allegro ...co się nie sprzeda w ciągu 5 dni wędruje na aukcje...

pozdrowienia :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Jestem zainteresowany GOPRO HD - napisałem na priv -- podaj proszę telefon do siebie

Pozdrawiam

Edytowane przez ravau777

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zainteresowany rogalem. Poszedł Priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jasny gwint... Rogal poszedł...

Nie masz jeszcze jakiegoś jednego XL w zanadrzu?

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Jestem zainteresowany GOPRO HD - napisałem na priv -- podaj proszę telefon do siebie

Pozdrawiam

ravau777, pierwszeństwo zakupu mają osoby z forum ;) A kto nie był w przywitalni nie należy jeszcze do tego zacnego grona :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GoPro juz sobie poszło swoją droga ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i tu musze sie z Tobą zgodzić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawle,w iem, ale 390 brzmi jednak lepiej, niż 570 ;)

z tego co pamiętam Rogal XL kosztuje 850zł i to w wersji podstawowej nie Weatherproof. Chyba, że to jest wersja cheap? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, tyle kosztuje.

Ale ja mówię o najtańszym nowym rogalu XL [czyli wersja chip] :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przez chwilę się zastanawiałem, ale nie byłem pewien czy spasuje do eFki i czy wydech nie będzie przypalał rogala.

No i trwało to niestety za długo. Tyle chętnych, że już nie mam nad czym się zastanawiać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w sprawgpge kamery napisałem na priv. U mnie internet zastrajkował i by napisać musiałem 8km pokonać do kolegi. Paweł dał nadzieję skoro kolega się nie przywitał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim, przepraszam że się nie odzywałem, graty wystawiłem na 5 forach, w ciągu godziny praktycznie wszytko zeszło. :) jeżeli będę miał coś następnego, pozwolę sobie oczywiście również wrzucić :)

co do fogala, to nie wiem jak na F650, ale na dakara zarówno wersja XL jak i wesja 30L wpsowuje się bardzo dobrze, tutaj na zdjęciach wsadzaliśmy na motocykl ze stelażami co jeszcze dodatkowo kompliowało nieco sprawę, ale i to nie było problemem

z tyłu przeszkadzają nieco uchyty rąk ale nie na tyle żeby cokolwiek uniemożliwiać. , generalnie rogal leży na plastikach, nic nie ma szans się przypalić czy przetrzeć :)

IMG_0660.JPG

IMG_0658.JPG

IMG_0663.JPG

IMG_0664.JPG

IMG_0668.JPG

na fotkach jest Biały XL oraz 30 w wersji CZIP.

co do cen rogali to można je obniżać i podwyższać w zależności od wyposażenia i doposażenia Torby :)

ostatnia obiżka - dała nam dla forumowiczów cenę 750 zł za wesję XL oraz 615 zł za 30L, można z tych cen nieco zejść, jeżeli rogal miałby być np. bez worków wew. i Toreb.

Rogal 30L w wersji CZIP to 469 zł

generalnie info na w miarę na bierząco, ale z cenami dla klienta z zewnątrz znajdziecie na www.21brothers.pl oraz http://www.facebook.com/pages/21brotherspl/379677295452121?fref=ts

ceny dla forumowiczów znacie, o innych produktach najlepiej pisać indywidualnie :)

przy okazji pochwalę się że skończyłem pracę nad sakwami 2 warstwowymi na tył. 2x30L, w różnych kolorkach, będą w cenie ok 450-490 zł/ 2szt. teraz będę szukał osób z okolić szczecina na testy tych sakw. jak by kto chętny, kto sporo lata to zapraszam.. :)

IMG_0673.JPG

IMG_0670.JPG

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×