Skocz do zawartości
przemekdab

Warszawski Bazar Motocyklowy 6 i 7 kwietnia 2013 r.

Recommended Posts

Warszawski Bazar Motocyklowy 14 i 15 września 2013 na terenie Wyścigów

Konnych, przy ul. Puławskiej 266. Godziny otwarcia: sobota 8-18, niedziela 8-15. Bilet wstępu 12 zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemek, weź te 12 zeta lepiej na coca-colę z rana w Ostrzycach 15 września, to może na ten bazar do 15:00 dojedziesz do Warszawy :-D Co mi tu konkurencję robisz?

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemek, weź te 12 zeta lepiej na coca-colę z rana w Ostrzycach 15 września, to może na ten bazar do 15:00 dojedziesz do Warszawy :-D Co mi tu konkurencję robisz?

Cykli, jaka konkurencje ?!!!??, masz 57 maszyn na zlocie w ostrzycach - jestes bezkonkurencyjny.... :)

sam sie troche dziwie, ze tyle osob lubi ten wojskowy styl, ale moze cos masz w sobie co ich przyciaga jak magnes... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam, 20 kilo nadwagi-i nie wiem czy to przyciąga, ale mnie ciąży! :-D I nie wiem skąd wziął się "wojskowy styl"-chyba z powodu mojego wieloletniego miejsca pracy :roll: . Tak naprawdę, nasze inne zloty, to "nieformalne spotkanie kilkudziesięciu znajomych". A ja organizuję imprezę "zwykłą zorganizowaną wykorzystującą pas drogowy w sposób szczególny"- i stąd te wszystkie uzgodnienia, zgody, urzędy, instytucje. Co mi to daje? To, że dzięki temu mogę zapewnić forumowiczom niektóre "normalnie" niedostępne atrakcje (np. zwiedzanie Portu Wojennego, praktycznie bezpłatne szkolenie medyczne przez uprawnioną instytucję, czy jazdy testowe BMW dwa lata temu na zamkniętej trasie- wtym roku nie zdecydowałem się na to), Daje mi też pewien komfort jako organizatorowi że przejazd 60 maszyn mogę przeprowadzić bezpiecznie przez aglomerację trójmiejską jedną kolumną, ale zgodnie z prawem, bez szarpania się z policją, strażami miejskimi i gminnymi itp w razie czegoś niepożądanego, czy trafiając na służbistę, który zatrzyma kolumnę motocykli i każdemu za pierwszą dziesiątką wlepi mandat, albo będzie przez 5 godzin sprawdzał każdego motocykla stan techniczny- co zdarzało się na zlotach motocyklowych, na szczęście nie naszych. Mogłem oczywiście walnąć na forum, że spotykamy się tu i tu, tu rezerwujecie sobie miejsca, kto pierwszy ten lepszy, zjeżdżamy, gadamy, palimy ognisko i jeździmy gdzie chcemy i jak chcemy-ale to...nie odpowiada mi jako osobie organizującej zlot. I...moim celem jest też pokazanie innej niż większość-co nie znaczy lepszej czy gorszej-po prostu innej formuły zlotu motocyklowego. Oczywiście nakłada to na mnie wiele obowiązków i odpowiedzialność, a dla uczestników jest tylko w jednym aspekcie niedogodne-powinni podporządkować się regulaminowi zlotu i poleceniom organizatora. Zresztą, Bond, chcę zrobić coś fajnego, miłego dla sporej grupy znajomych i uwierz mi, naprawdę martwię się czy wszyscy będą zadowoleni i czy wszystko mi wypali jak zaplanowałem. Przecież tak naprawdę nikogo nie zmuszę żeby robił to co ja chcę, usłyszę "wal się" i co? I nic. Stąd wolę jasno przedstawić na forum jakie zasady będą obowiązywały, a jak to załatwiałem, chętnie opowiem na zlocie.

P.S. PrzemekDab, sorry za off top. Chyba im bliżej Ostrzyc tym bardziej się nakręcam!

Edytowane przez cykli
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...]

Chyba im bliżej Ostrzyc tym bardziej się nakręcam!

Z wzajemnością ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no, no Cykli..., ales sie nakrecil...

trzeba Cie bedzie upic zeby Ci cisnienie zeszlo... :)

Twoje zlotu sa slynne, wiec masz duuuuuzo osob :)

a zlot to ludzie wiec na pewno bedzie fajnie...

juz sie ciesze na zaatakowanie Cie nalewka bojowa... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×