Skocz do zawartości
arasso

Kurtka tekstylna Hein Gericke - Gore-Tex - rozmiar M

Recommended Posts

Sprzedam kurtkę tekstylną Hein Gericke Classics. Kupiłem ją niecałe dwa lata temu, gdy zapisywałem się na kurs prawa jazdy. Używałem jej podczas jazd i na egzaminie. Później z motocyklem kupiłem inną kurtkę (Alpinestars) i ta wisiała w szafie nieużywana. Jedyna wada to lekkie zmechacenie przy prawym mankiecie (ostatnie zdjęcie). Kurtkę już taką kupiłem, podobno wada fabryczna. Mi to nie przeszkadzało. Można te wystające włoski obciąć lub opalić zapalniczką i nie będzie śladu. Poza tym kurtka jak nowa, nie jest nawet zabrudzona.

Posiada membranę Gore-tex, komplet ochraniaczy (barki, łokcie, plecy), dodatkowo na barkach kevlarowe wzmocnienia, suwak do spięcia ze spodniami, 3 kieszenie.

Kurtka ma prosty dyskretny krój, idealnie nadaje się do miasta, można w niej chodzić i niewtajemniczeni nawet nie poznają że to kurtka motocyklowa.

Rozmiar: M. Ja mam 179 cm wzrostu i ważę 70 kg i jest dla mnie idealna.

Wymiary: długość wzdłuż suwaka: 64 cm, szerokość pod pachami: 60 cm, długość rękawa do pachy: 49 (do kołnierza: 81 cm).

Cena: 280 zł

10927164.jpg

45261742.jpg

96347561.jpg

63210821.jpg

29350752.jpg

67966990.jpg

98909955.jpg

60724153.jpg

Edytowane przez arasso

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,byl bym zainteresowany tą kurteczka;]podal byś jakiś kontakt do Ciebie?Jestem nowy na forum nawet nie bylem w przywitalni;/szukajac BMW F650 gs trafilem na to forum,zalogowalem sie i w sumie znalazlem Gs-a jutro jade obejrzeć;]Szukam tez calego stroju na motocykl i dlatego pisze w sprawie tej kurteczki;]Jak juz bede mial maszyne obiecuje wszytko zrobic jak sie nalezy odnoscie przywitania sie ze wszytkimi itd. pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem nowy na forum nawet nie bylem w przywitalni;/

To lepiej tam zmykaj, zanim Cię Jarek dorwie!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasować, kasować zamykać wątek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×