Skocz do zawartości
tomk

F 650

Recommended Posts

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tomk, ani w Busku, ani w Lublińcu nie ma nikogo z forum z tego co wiem. Ktoś musiałby tam jechać specjalnie. Teraz jest sezon urlopowy, motocyklowy i część forumowiczów rzadko tutaj zagląda więc się nie dziw, że nie ustawiają się długie kolejki do oglądania tych motków.

Jarosław jest pod Rzeszowem, a w Rzeszowie czasami bywa rasta więc możesz do niego spróbować napisać i spytać za ile piw zgodziłby się podjechać jak ma czas oczywiście?

Forumowicze rzeczywiście czasami pomagają jak mają możliwość, ale nie licz, że tu jest agencja do oglądaniu motków ;)

Każdego z powyższych motków trzeba oglądać na miejscu, ponieważ na zdjęciach za dużo nie widać. Nikt nie mówił, że znajdziesz łatwo dobrego motka i jeszcze w tym wieku. Szukając musisz czasami ryzykować i inwestować swój czas, no i pieniądz. No chyba, że założysz, że nie jedziesz powyżej 100 km. Takie założenie czasami się sprawdza, ale musisz być bardzo cierpliwy :)

Mogę ci zasugerować jedno rozwiązanie. Napisz do Kasi, która jest z Warszawy ty też widzę, że jesteś z Warszawy. Umów się, podjedź, oglądnij jej motka, który jest na sprzedaż. Nie stracisz czasu, ponieważ jest to na miejscu, a będziesz miał punkt odniesienia jak powinna wyglądać zadbana Fka i przy kolejnych oględzinach będziesz miał do czego porównywać ;)

Ja szukając swoją Fkę nie miałem punktu odniesienia i tylko mogłem sugerować się tym co wyczytałem. Więc takie doświadczenie moim zdaniem jest ważne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...]

Jarosław jest pod Rzeszowem, a w Rzeszowie czasami bywa rasta więc możesz do niego spróbować napisać i spytać za ile piw zgodziłby się podjechać jak ma czas oczywiście?

[...]

Ja za piwko chętnie się przejadę, ale pożytku ze mnie nie będzie ;]

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w Jarosławiu będę w niedzielę ale tylko przelotem i z rodzinką a przede mną będzie jakieś 600km więc za bardzo nie pomogę.

Ale piwko chętnie wypiję ;)

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Enlil

dzięki za poradę. Cieszę się że ktoś coś odpisał i powiedział szczerze:)) Nikt nie mówił, że będzie łatwo.... ;))))

Edytowane przez tomk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może WINO prędzej pomoże? Zapytaj na PW ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×