Skocz do zawartości
ter_haar

zamienie siedzenie niskie na normalne/wysokie

Recommended Posts

Od troche ponad miesiąca jestem posiadaczem GS'a. Motor kupiłem z obniżonym siedzeniem i w sumie nie miałem zamiaru nic z tym robić, bo siedzi mi sie całkiem, całkiem, ale dzis znajomy podjechał dakarem, gdzie ma siedzenie albo normalne albo podniesione. Zrobilem szybkie machniom i po założeniu jego siedzenia do mojego motora okazało sie, ze mi to co on ma bardziej pasuje. Jakos tak miekcej sie siedzi :)

Teraz konkrety - może ktos dla kogo motor jest za wysoki ma ochote na zamiane siedzień? Moje jest w stanie dobrym (motor jest z 2004 roku). Nie mam pod reka zdjecia, ale nie ma przetarc, otarc ani nic takiego.

Motor w tej chwili stoi w Jarocinie, wiec jezeli ktos chetny na obejrzenie to mozemy sie tam umawiac, od maja (jak dostane prawo jazdy na motor....) będzie stał w Poznaniu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miękciej powiadasz :-D

nick brzmi jak........... Pearl Harbor :-D

sorry nie mogłem się powstrzymać :lol: :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty tak w garażu sobie całkiem całkiem siedzisz, czy kursujesz bez prawa jazdy??

Zakładam, że siedzisz w garażu i tak może doradziłbym, żebyś zrobił dłuższą trasę (jak już się prawko uprawomocni) i wtedy wróć do tematu zamiany...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty tak w garażu sobie całkiem całkiem siedzisz, czy kursujesz bez prawa jazdy??

Zakładam, że siedzisz w garażu i tak może doradziłbym, żebyś zrobił dłuższą trasę (jak już się prawko uprawomocni) i wtedy wróć do tematu zamiany...

Siedze w garażu, ewentualnie polnymi drogami pomykam. Na drogi publiczne sie nie zapuszczam, no bo mi nie wolno jeszcze. Pewnie masz racje, ze lepiej poczekac, az zrobie jakas dluzsza trase i potem sie zastanawiac czy zamieniac czy nie. Ciśnienia na zamiane nie mam. No ale tez nie sadze, by chętny na zamianę sie juz teraz zaraz znalazł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od kiedy jestem na forum to widziałem raz jak ktoś chciał zamienić wysokie na niskie...poszło od razu :)

Odwrotnie to raczej mało prawdopodobne, ale może się zdarzyć.

Jest jeszcze opcja tapicerowania, wtedy można podwyższyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×