Skocz do zawartości
blazter

BMW R75/6 lub R90/6 ewentualnie R65

Recommended Posts

Czołem,

Long time no hear :) no ale jestem.

Sezon jeszcze nie rozpoczęty ze względu na kontuzję kciuka, łokcia i kolana... :(

W związku z ogarniającą frustracją z tytułu wykluczenia motorycznego, pojawił się w mojej głowie pomysł projektu BMW a'l'a Scrambler.

Chce mieć zajęcie na wakacje i pewnie jesień i zimę.

W związku z powyższym poszukuję jakiejś fajnej bazy w stylu BMW R90/6 najchętniej. Przeszukuję internet i bida aż piszczy.

Jako, że głowę mam otwartą stwierdziłem trudno: R75/6 ewentualnie R65też ujdzie. No ostatecznie R100R w sumie po ścięciu bagażnika będzie miał najbardziej Scrambler'owa stylówę.

Jeśli macie w miarę sprawny motocykl, które swoje już przeżył lub macie wujka, dziadka, kolegę, który trzyma w szopie lub stodole stary motocykl pamiętający dawne czasy to podzielcie się informacją. Chętnie nabędę motocykl do rewitalizacji:)

pzdr,

Blazti

Edytowane przez blazter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba wiem co Ci chodzi po głowie, też myślałem, żeby następnym razem do przeróbki wziąć jako bazę właśnie boxera i go maksymalnie rozebrać, dodać kostki i puszczony wyżej wydech 2w1. :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spóźniliście się jakieś 3 lata - z bokserami teraz już stało się to, co z CB750 podczas pierwszej fali mody na cafe-racery (czyli ostro podrożały) :-)

Tzn. w .de można za jakieś 1,5k€ znaleźć jakieś R45 z osiemdziesiątych lat...

Za to masę tanich K100 i K75 jest - na nie jeszcze nie ma mody - możecie ją pomóc wykreować :D

Np. http://pipeburn.squa...t-number-3.html lub BMW k100 in scrambler

Edytowane przez kptBurek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seria K to już nie to samo, zastanawiałem się nad Hondą CX500 ale po obejrzeniu w realu i przejechaniu się tym jakoś mi nie leży a w dodatku ta chłodnica.. Ewentualnie co poważnie rozważam to scrambler na badzie DR650, Dominatora lub jakiegoś XTka. To opcje na "drugi" motocykl.

Natiomiast w tym momencie jako jedyny motocykl sprawdził by się u mnie nawet Trumph Scrambler (może z małym tuningiem zawieszenia) :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Natiomiast w tym momencie jako jedyny motocykl sprawdził by się u mnie nawet Trumph Scrambler (może z małym tuningiem zawieszenia) :)

a jeździłeś może na nim? Jak wrażenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×