Skocz do zawartości

Recommended Posts

ale Ty Jacek, chłopak "zdolnego śląska" jesteś i nic Ci (poza małżonką) nie jest straszne :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej żeby handlarz załatwił wszystkie dokumenty, masz kłopot z głowy wtedy.

Wydaje mi się ale pewny nie jestem, że tablice próbne możesz załatwić w wydziale komunikacji w miejscowość gdzie kupisz auto.

Musisz mieć:

  • dowód zakupu
  • dowód rejestracyjny dotychczasowy
  • tłumaczenie tego dowodu
  • tablice dotychczasowe
  • opłacona akcyza
  • recycling
  • przegląd techniczny

Zweryfikuj jednak to w urzędzie

Zadzwoń:

Wydział i Iławie

http://bip.warmia.ma...y/81/wydzial/6/

Wydział w Stargardzie

http://www.bip.powia...trony/892.dhtml

Tak dla sprostowania to chodzi o Starogard Gdański :) - czyli Starostwo pod tym adresem

Jak kupowałem auto to tablice w miejscu zakupu mógł tylko handlarz wyrobić, ale było to wykonalne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomysł aby handlarz "załatwił" u siebie próbne nr rej jest wg mnie najrozsądniejszym rozwiązaniem pod każdym względem, tym bardziej , ze wystawia legalną fakturę. Powodzenia :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odebrałem komplet dokumentów, tablice i przesłałem razem z upoważnieniem PoczteExem do domu > Brat ma w piątek zająć się rejestracją / OC (albo ubezpieczenie kupię przez internet).

Za auto mam zapłacić w niedzielę przy odbiorze :)

Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc :)) jak tylko już ogarnę zmianę oleju itp wrzucę tutaj parę zdjęć jak się prezentuje bokser w budzie Wolnego Ssaka Forestera :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uff.. wróciłem :) ale ledwo przeżyłem bo kobieta na mnie czekała a

a) długo mnie nie było

beee B) bo "brzydkie" to auto jest podobno (nie podoba sie lubej) a to tyle pieniędzy "a taka ładna meganka za to by była"

moje $ moje auto i ma być takie jak ja chce a nie ona.. ;) "pofuka" i może jej przejdzie

gratuluję wyboru forysia :) mam z silnikiem 2.0 wolnossącym z manualem (i reduktorem) - nie jest to wyścigówka, poza miastem spalanie nawet poniżej 9l/100km mi wyszło (a w mieście 11.2 i ciężko nizej zejść) ale nie o to w tym wszystkim przecież chodzi :P

Ale to jest jakiś fenomen Foresterów i żon :D przecież te Forestery są tak brzydkie aż PIĘKNE!!! a ja słyszę że\... hmmm 206-stka ładniejsza hahahahahah

pozdrawiam,

Wrom

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przykręciłem blachy, które przypadkowo znalazłem w garażu. A przede mną jakieś 2km jechało autko i mieliśmy kontakt przez CB.

Ale to stare czasy były.

ja tak z Bremen kiedyś przyjechałem i to bez CB;) - teraz to zawalu chyba bym dostał hehehe
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×