Skocz do zawartości
llnik

Sprzedam BMW F650CS 2002 ABS nowy pasek

Recommended Posts

W związku z zakupem G650GS sprzedaję CSa 2002 r.

Motocykl sprowadziłem dla siebie z Anglii w zeszłym roku z przebiegiem niecałe 24 tys. mil (potwierdzone wcześniejszymi badaniami MOT)

W tej chwili na liczniku jest nieco ponad 26 tys. mil

W czerwcu zeszłego roku kupiłem do niego pasek napędowy BMW (za ponad 1000 zł), dzięki paskowi jest praktycznie bezobsługowy, pasek wytrzymuje spokojnie koło 40 tys. km a więc przyszły właściciel nie ma się co martwić

To moje pierwsze moto, oszczędne (można spokojnie zejść do 3 litrów na trasie, w mieście nie jadł mi więcej jak 4 w lecie i 4,7 w zimie)

Silnik nie pożera oleju, nie cieknie, nie miałem z nim żadnych problemów

Podczas transportu zniszczono mocowanie szybki - ja jeździłem bez niej, ale ostatnio dokupiłem w BMW nówki czarne, także w tej chwili jest kompletny, oprócz tego lewy uchwyt na atrapie baku był pęknięty - został sklejony, wzmocniony metalową obejmą i pomalowałem oba na czarno, pęknięcie jest widoczne, ale nie ma szans, żeby się rozwalił.

W uchwytach na atrapie baku jest miejsce na schowek BMW - znakomita sprawa na miasto, spokojnie pomieści małe zakupy, plecaczek, torbę...

Motocykl wyposażony w ABS i grzane manetki (z czego lewa nie grzeje)

Dodatkowo posiada płytę GIVI pod kufer centralny i kufer centralny GIVI spokojnie mieszczący nawet dwa kaski

Pod koniec zeszłego roku wymieniłem akumulator - na YUASE, moto zawsze odpala za pierwszym razem

Na zimę wymieniałem olej i filtry

Nie miałem żadnego wypadku, żadnej parkingówki

Opony posiadają jeszcze sporo bieżnika

2 komplety kluczyków (moto i schowek + kufer GIVI)

Poniżej link do zdjęć motocykla i film:

http://postimg.org/gallery/4gek83gq/e71ed1b4/

Cena: 8000 zł

Zapraszam do obejrzenia Scarvera we Wrocławiu

Kontakt tel. 518 936 934

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×