Skocz do zawartości
viper

Witam

Recommended Posts

Witam

mój nick viper na imię mam Bartek. Mieszkam w Limanowej drugi sezon na F650 st w tym roku okupiłem jeszcze suzuki gs 500 niby dla żony. Zarejestrowałem się na forum bo szykuję się do zimowego przeglądu a można tu wyczytać kilka niezłych porad. Jeszcze raz witam i do zobaczenia na trasie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem,

Wczoraj lecieliśmy z Waflo przez Limanową :) Szkoda, że się wcześniej nie ujawniłeś :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat dzisiaj zabrałem się za zamawianie oleju do lag. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja cały czas śmigam szykuje się tylko na zimne deszczowe dni milutko spędzone w warsztacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja cały czas śmigam szykuje się tylko na zimne deszczowe dni milutko spędzone w warsztacie.

To się może jakoś zgadamy, ja stacjonuję w Krakowie, więc możnaby wspólnie jakąś trase śmignąć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma problemu w środę albo czwartek lecę do Muszyny. Zainteresowany?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Muszynie byliśmy wczoraj :) ... no i wciągu tygodnia generalnie jestem wolny dopiero o 16, a to trochę za późno na dłuższą wycieczkę :|, ale w weekend to chętnie się gdzieś wybiorę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja akurat ten tydzień mam wolny i jadę po olej i uszczelniacze. A w weekend to z żoną muszę pojeździć zdała prawko w sobotę i chce chociaż raz w tym sezonie wyjechać na drogę. A to oznacza że tempo do 40km/h wiem że jest to nie do wytrzymania.Ale jeśli szukasz kogoś z Krakowa i okolic to zapraszam na www.grupa-poludnie.info

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

pomożemy... tylko na początek może pokażesz pare fotek :) mamy takie same silniki? jaki to rocznik? :roll: :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×