Skocz do zawartości
vs2

Pomożecie sprawdzić ogłoszenia?

Recommended Posts

Hej narodzie.

Przymierzam się do zakupu wymarzonego GS`a. W sumie nie wiem czy nie za wcześnie jestem w trakcie robienia uprawnień ale z drugiej strony od 14 lat jestem kierowcą więc może się uda :-P.

No ale do brzegu. Przeglądając portale z ogłoszeniami znalazłem 2 ogłoszenia, które mnie zainteresowały :

http://otomoto.pl/bmw-f-650gs-M4019488.html

oraz

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-authority-r13-0175-abs-M4001461.html

Zna ktoś może te motorki? Warto zobaczyć?

Jestem totalnym laikiem odnośnie motocykli i nie do końca wiem na co zwracać uwagę.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym był za tym drugim z 2004, głownie z tym ze ten pierwszy ma raczej nierealny przebieg, od handlarza i wychodzi ze ma ograniczone KM, nawet nie wiem za bardzo jak to odblokować, to juz ktos obeznany w temacie musi sie wypowiedzieć. Ten 2004 dosć fajnie opisany, jezeli rzetelnie to znasz historie motka. Trzeba ogladać i juz. Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znawca ze mnie żaden ale w pierwszym brak pampersa naklejek i prawego lusterka.Nie musi to być nic strasznego ale warto zapytać gdzie się podziały (i np coś urwać) Drugi szlifował lewą stroną To też nie musiało być groźne.Ważne,żeby obejrzał je ktoś kumaty to może wyłapie więcej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a w ogole ten z 2004 to nie forumowy?? ktos cos pisal niedawno o wyp....pod pracą i połamał noge w kostce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie za spostrzeżenia.

Postaram się dogadać z kolegą z forum. Do Hajnówki mam 50km więc żadna odległość :-D .

Zobaczymy może się dogadamy.

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×