Skocz do zawartości
Tomasz

[S] Husaberg FE550e sprzedam nie tanio i nie okazyjnie :)

Recommended Posts

Witam

Wstawiam do ewentualnej sprzedaży mojego Husaberga FE550e, rok 2004, przebieg 6000 km. Zarejestrowany, opłacony z ważnym przeglądam technicznym, wszystko ważne do wiosny 2015.

Motocykl od 03.2013 w PL.

Doskonała, czytaj tańsza alternatywa do KTM EXC 525. ;)

Motek u mnie od października 2013, jestem 2 właścicielem w PL, poprzednik dużo nie pojeździł z braku czasu i to samo wyszło u mnie. Mam jeszcze zdłubaną KLR650 z zawiasem WP i do moich wyjazdów terowych mi wystarcza a husaberg sobie stoi i odpoczywa na stołeczku :)

Artykuł porównawczy KTM vs. Husaberg :)

http://www.swiatmoto...75,2612592.html

Fotki

p0dp.jpg

ntwb.jpg

Aktualne fotki:

DSCN3541.JPG

DSCN3542.JPG

DSCN3546.JPG

DSCN3545.JPG

Reszta fot w albumie--->https://plus.google....275019690563761

Berg ma:

- duży bak widoczny na fotkach Clarke 15 L, "biały kruk" zbiornik ściągnięty z USA kupiony cudem za $, aktualnie założony bak fabryczny (9 L), bo po latania koło komina czasem styka,

- płyta pod silnik tez z USA za grube $,

- wydech akrapovic plus bardzo dobry db kiler, nie słychać go w lesie z 30km, ;)

- handbary z ufo plast praktycznie nowe z rdzeniem aluminiowym na grubą kiere,

- klocki zmienione, tarcze są w porządku,

- lusterko składane,

- stacyjka, daje możliwość iść do sklepu po np. wodę ;)

- podwyższenie kery aluminiowe,

- z przodu założona nowa zębatka 13z,dodaje 2 14 zębów, napęd jest ok w mniej i jeszcze polata,

- 50 km temu zmieniony olej w silniku OLEJ IPONE 10W50 KATANA OFF ROAD ( jesieni zalałem nowy olej ale w maju zalałem nowy (po 150 km), bo to tylko raptem litr oleju),

- na wiosnę zalany świeżym płynem chłodniczym Preston oraz nowy płyn hamulcowy, nowa świeca, czyszczenie gaźnika, regulacja zaworów tj. jakieś 200km te powyższe czynności zostały zrobione (wszytko zrobione u wysokiej klasy specjalisty z tytułem inż.znającego motocykle od podszewki, zwłaszcza KTM/Husaberg), wyprany i nasączony olejem do filtrów gąbkowych.

- po zakupie założony nowy akumulator,

- nowe linki gazu,

- nowa tylna opona Dunlop D952 plus gruba dętka założona 100 km temu,

- nowy przedni błotni z serwisu KTM bo mi się podoba niebieski kolor plus okleina na niego (kto mnie zna możne potwierdzić ze lubię ładne moto :mrgreen: :) )

światła są, klakson też. :)

- stan techniczny i wizualny bez zarzutu, aż dziw, że się takie ładne hard enduro zachowało:)

Kopka działa, sprawdzane, ;) zawieszenie WP w stanie bardzo dobry przednie jak i tylne, identyczne jak w KTM 525 EXC.

Motek w okolicach Sandomierza.

Kontakt na PW, mail: tomaszb2@tlen.pl lub kom: 53 jeden 485 jeden 27

Cena w PLN: 11.500,- do logicznych negocjacji

Cena nie mała i żadna okazja ale motek godny polecenia i do jazdy bez dodatkowych kosztów.

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spiesz sie chłopie bo z tego co wiem jest kilku chetnych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×