Skocz do zawartości
Slawas

Sprzedam BMW F650GS 2005r

Recommended Posts

Witam serdecznie

Dojrzałem do decyzji sprzedaży swojego BMW F 650 GS, rocznik 2005, przebieg ok 23391 km (motocykl w sporadycznej eksploatacji). Pomimo wielkich planów motocykl rzadko zjeżdżał z asfaltu, czasami krótka przejażdżka po drogach szutrowych. Generalnie niestety nie mam kompletnie czasu nawet na krótkie przejażdżki - może jak dzieciaki dorosną :?

Jestem drugim właścicielem w Polsce, szczęśliwym nabywcą stałem się w styczniu 2012r - przebieg na czas zakupu ~21tys.km. Jak widać, dużo mu nie przybyło - więcej stoi niż jeździ.

Wyposażenie:

- wymienione kierunkowskazy o ciekawym design'ie

- stopka boczna i centralna

- podgrzewane manetki

- dwa kluczyki

- ABS

Dodatkowo w zestawie sprzedają drugi komplet plastików, 2szt. osłony tłumika oraz dwie opony Continetal TKC80 - nigdy przeze mnie nie założone, podobnie jak drugi komplet plastików (taki ze mnie motocyklista :oops: )

W marcu tego roku motocykl przeszedł kompleksowy przegląd

- wymieniono wszystkie płyny

- wymieniono klocki hamulcowe przód/tył, świece (obie:)), filtry

- wymieniono kompletny zestaw napędowy.

Przeglądowi zostało poddane również zawieszenie - żadnych luzów.

Jedyne co jest do zrobienia to pomalowanie otarcia na lewej osłonie tłumika (próba nawrotki na nodze) oraz wymiana osłony (zadupka z logo BMW).

Stan bardzo dobry. Badania ważne do 31.05.2015. OC opłacone do 04.02.2015r. Znakomity do turystyki motocyklowej. Zapraszam do obejrzenia..

Cena wyjściowa z dodatkami: 15 500 polskich złotych - do negocjacji.

Link do zdjęć: http://otomoto.pl/bm...s-M4110747.html

Pozdrawiam

Sławas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem świadom, że cena nie jest niska, przegląd z wymianami (części, płyny) kosztował mnie ponad 2,5tys. Do tego opony, plastiki, niski przebieg.

Zobaczymy, cena do negocjacji. Przyszły nabywca kupuje i bez dodatkowych nakładów może śmiało jeździć :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...] przegląd z wymianami (części, płyny) kosztował mnie ponad 2,5tys. [...]

Padam na kolana przed Forum, że podjąłem się tego wszystkiego sam ;D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Promocja wrześniowa - nowa cena: 14.200zł - bez dodatków (opon, plastików, itd...)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×