Skocz do zawartości
mario2007

bmw F650CS 2004

Recommended Posts

z powodu nabycia okazyjnie nowego sprzętu , sprzedam mojego brzydala ;-) .

f650cs , model poliftowy czyli dwie świece . przebieg odczytany 40000 , natomiast sądząc po stanie zewnętrznym raczej prawdziwy . pod kanapą jakaś stara włoska kartka z 2009 roku , moto sprowadzone do polski w 2010 roku . pierwszy właściciel w polsce z częstochowy , drugi mój znajomy z wrocławia .

co zrobione :

36000 wymieniony pas napędowy

38900 dwie nowe opony michelin , przód pilot street , tył pilot road 2

39000 klocki ori tył , nowe łożyska tył , regulacja naciągu pasa = 1500 pln w serwisie inchcape we wrocławiu :oops:

39050 olej castrol 10w40 , dwie świece ngk filtr oleju i powietrza , kontrola zaworów .

wyposażenie :

abs , podgrzewane manetki , światła awaryjne , kufer givi , dwie kanapy czarna i obnizona mandarynkowa , gmole samoróbkowe .

w zestawie nowy dedykowany stojak serwisowy do tylnego koła /widoczną na zdjęciach samoróbkową podstawkę centralna zdemontowalem bo się tłukła , ale posiadam.../ , wydrukowana dwustronnie i oprawiona serwisówka .

zdjecia : https://plus.google....7329?banner=pwa

nie miał jakichś wiekszych przygód , posiadał otarcie na lewej stronie czachy /pomalowany fragment ale dobrze/ , poprzedniemu właścicielowi pękł pas napedowy stąd lekka gleba ... . niestety nie doszedł albo nie chciał dochodzić przyczyny , stąd moje wydatki .

reszta na zdjęciach , jak ktoś potrzebuje więcej to chętnie podeślę ale w weekend . idealne moto dla kobitki albo młodego adepta . nic nie pali , jeździ jak rower .

cena 8500 , myślę że w tym stanie raczej "do przyjęcia" ;-) .

reszta telefonicznie , 601 573 863 . pozdrawiam .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×