Skocz do zawartości
zuk

Poszukuje cewek zaplonowych do Dakara 2005

Recommended Posts

Czesc

Tak jak w temacie. Nr cewek to 12 13 7 663 048 oraz 12 13 7 679 809 a ostatnie znaki VINu to 2L38235

Poprzednie zostaly zalane kwasem z aku podczas wywrotki i nadaja sie do wymiany. Gdzie moge szukac poza bmw store?

pozdrawiam

zuk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc

Tak jak w temacie. Nr cewek to 12 13 7 663 048 oraz 12 13 7 679 809 a ostatnie znaki VINu to 2L38235

Poprzednie zostaly zalane kwasem z aku podczas wywrotki i nadaja sie do wymiany. Gdzie moge szukac poza bmw store?

pozdrawiam

zuk

Czytając, rączki i inne kończyny, opadają. Pomóżcie

EDIT:

A tak na poważnie , ja szukam w sieci ,czyt. internet i jak do tej pory to mi się sprawdza. Podesłać linki?

Edytowane przez kordi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej tutaj liczylem na znajomosci forumowiczow bo swoje umiejetnosci searchowania netu znam. Ale Twoj troll tez jest spoko :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Nie irytuj się, ale powiedz do końca, czego oczekujesz. Cewki wymieniasz bo nadają się do wymiany z powodu : że mają uszkodzenie mechaniczne, są niesprawne itp.

Stosując pytanie cyt.: Gdzie moge szukac poza bmw store? - jakiej oczekujesaz odpowiedzi? Bo ja myślę że już odpowiedziałem na to pytanie, cyt.: A tak na poważnie , ja szukam w sieci ,czyt. internet i jak do tej pory to mi się sprawdza. Podesłać linki?

Pozdrawiam. I piszmy ze zrozumieniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chlopak z warsztatu mowi ze obudowa jest zniszczona i jest przeswit do wnetrza, twierdzi ze podczas deszczu nastapi zwyczajnie zwarcie. Mowi ze moglby to zalatac chalupniczo ale czy to jest rozwiazanie? Wnetrze cewki podobno jest skorodowane.

Znalazlem cewki w http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/12_1319-uklad-zaplonowy/i51607/r2005 nowki oryginaly. Inter motors ma jedna sztuke jeszcze nie wiadomo czy o tych samych numerach co moje minimalnie tansza. Pytanie czy kupic oryginaly czy szukac zastepnikow (ew gdzie) czy nie szukac uzywki na allegro?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko, nie myl oznaczenia katalogowego z numerem partii wyprodukowanego produktu. To są dwie różne rzeczy.

Edytowane przez kordi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam. Nie irytuj się, ale powiedz do końca, czego oczekujesz. Cewki wymieniasz bo nadają się do wymiany z powodu : że mają uszkodzenie mechaniczne, są niesprawne itp. Stosując pytanie cyt.: Gdzie moge szukac poza bmw store? - jakiej oczekujesaz odpowiedzi? Bo ja myślę że już odpowiedziałem na to pytanie, cyt.: A tak na poważnie , ja szukam w sieci ,czyt. internet i jak do tej pory to mi się sprawdza. Podesłać linki? Pozdrawiam. I piszmy ze zrozumieniem.

To pomogłeś koledze - nie wiem czyj post jest bardziej niezrozumiały

ZUK - zerknij jak by co tutaj na pewno coś znajdziesz .

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=cewka+bmw+f650+gs&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-mt-0113

Edytowane przez Mixtura

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjaśniliśmy sobie post na PW.

Wydaje mi się, że jest napisane : Temat nieaktualny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×