Skocz do zawartości
ltorhan

Silniczek krokowy F650 GS 00-04

Recommended Posts

Witam, potrzebuje krokowca do GS`a, na BMW store jest, cena tragiczna nie jest bo 270 zł, na allegro 1 sztuka za 100zł, ale może akurat ktoś z forum ma na zbyciu. Jak nic sie nie znajdzie to bede zmuszony wziąć z allegro, pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, nastawnik biegu jałowego.... już wszyscy wiedzą o co chodzi czy teraz zbyt fachowo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłeś w Przywitalni, a to otwiera moje serce więc Ci powiem: większość beemek puszek 3 ( E 36, E 46 ) ma ten sam czujnik. Zapisz numer i na szrot, albo części samochodowe allegro. Za sprawny używany powinieneś dać tak 50 - 60.- ;)

W linku lista modeli: http://www.bmwstore....pustnicy/i51601

A teraz nawiązując do deklaracji z przywitania (Pracuje w Intermotorsie także jak ktoś potrzebuje pomocy w sprawie części... ) : potrzebuję kierownicę do R1150GS - i co Ty odpowiesz? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie od auta szukałem. bardzo podobny jest w renault clio ale nie byłem pewny działania i kształtu stożka. Nie pomyslalem zeby sprawdzic gdzie to było montowane, DZIEKI :) a co do kierownicy to Lucas podaje że powinny pasować numery MCL154 i MCL155, jedna jest u nas dostępna, pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie od auta szukałem. bardzo podobny jest w renault clio ale nie byłem pewny działania i kształtu stożka. Nie pomyslalem zeby sprawdzic gdzie to było montowane, DZIEKI :) a co do kierownicy to Lucas podaje że powinny pasować numery MCL154 i MCL155, jedna jest u nas dostępna, pozdro

I to wszystko?? :roll:

Żadnego linka, obrazka, ceny, dodatkowych pytań ... ? :shock:

No, ale tak się pracuje w niektórych firmach ... znamy to :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://e-katalog.intercars.com.pl/ u góry po prawej stronie w wyszukiwarce wbij MCL154 i MCL155

A co do pasowania od puszek to jednak by było zbyt pięknie, mi chodziło o silniczek krokowy/nastawnik biegu jałowego a nie o czujnik położenia przepustnicy, jednak musze używke z allegro zakupic...

Edytowane przez ltorhan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://e-katalog.intercars.com.pl/ u góry po prawej stronie w wyszukiwarce wbij MCL154 i MCL155

A co do pasowania od puszek to jednak by było zbyt pięknie, mi chodziło o silniczek krokowy/nastawnik biegu jałowego a nie o czujnik położenia przepustnicy, jednak musze używke z allegro zakupic...

Sorki, sorki ... - tak to jest jak człowiek w pośpiechu pisze :roll: . Mój błąd.

Co do kiery ... - problem polega na tym, że jest kilka kierownic opisanych jako dedykowane do 1150, ale nie można do nich zamontować grzanych manetek, oryginalnych ciężarków ..... - chyba, że jest do tego jakiś ekstra dedykowany osprzęt, którego jeszcze nie wyśledziłem. Więc moje pytanie jest takie: czy jest opcja takiej kierownicy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, każdy sie myli :) Szczerze mówiąc to takiej kierownicy z "zamienników" raczej nie dostaniesz, one sa robione tak żeby pasowały do jak największej ilości motocykli, jeśli chcesz żeby wszystko pasowało idealnie to pozostaje tylko oryginał. Ewentualnie zamiennik jak te z Lucasa, do tego ciężarku uniwersalne Oxforda i grzane manetki również tej firmy i wtedy by wszystko pasowało ładnie :) jak masz możliwość to podjedz do najbliższego intercarsu, niech ci chłopaki zamówią tą kierownice do obejrzenia, weź starą do porównania jak już przyjdzie i tyle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko - jak trzeba to IC jeździ do mnie 3xdziennie - tylko w sobotę raz ;)

Problem w tym, że najczęściej jestem lepiej zorientowany niż pracownicy, a nawet opiekun produktu. Ogólnie poza standardowymi produktami to zwykła amatorka - niestety :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety, z tym obeznaniem sprzedawców w twoim IC juz nic nie poradze :) oferta jest ogromna i trzeba być cały czas bieżąco ze wszystkim, jak byś czegoś szukał to służę pomocą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety, z tym obeznaniem sprzedawców w twoim IC juz nic nie poradze :) oferta jest ogromna i trzeba być cały czas bieżąco ze wszystkim, jak byś czegoś szukał to służę pomocą :)

Ale "mój" kierownik IC jest bardzo fajny - tak jak "mój nadzorca" terytorialny - reszta też się stara, ale może mają problemy z żonami ;)

Generalnie dajemy radę :)

...jak byś czegoś szukał to służę pomocą - szukam kierownicy do .... :lol:

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×