Skocz do zawartości
Marcin_Krk

[K] handbary F650/800 GS

Recommended Posts

Szanowni,

Kupię zestaw jak w temacie. Stan bez większego znaczenia byle proste i nie naprawiane.

Dotychczas założone okazały się zrobione z gównolitu i poza funkcją ochrony od wiatru nie wytrzymują wiele (zlotowe piaski obnażyły ich słabości :D )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szanowni,

Kupię zestaw jak w temacie. Stan bez większego znaczenia byle proste i nie naprawiane.

Dotychczas założone okazały się zrobione z gównolitu i poza funkcją ochrony od wiatru nie wytrzymują wiele (zlotowe piaski obnażyły ich słabości :D )

z tego co pamiętam, to ostatnio na BMW store ktoś pokazywał sztukę za 80 pln, więc chyba to dobra cena ... np tu

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/77_0092-zest-dopos-oslony-dloni/i51603/r2006/m04

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To są "miękkie" - bez aluminiowego pałąka, chronią przed warunkami atmosferycznymi ale nie przed połamaniem klamek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, do twina. Monika ma takie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mi się zdaje, że te z linka imnariel są jednak do singla, a z tego co pamiętam to MoQoni ma ze stalowym prętem zresztą takie same jak w twojej 800

PS Takie jak z linka handbary byli m.in. w singlu u Anity i u Kaśki

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i spojrzałem jeszcze raz - i dobrze ;) Te co pokazała imnariel - są do singla - pełna zgoda. Ja mam z pałąkami, Monika ma bez pałąków - miękkie - takie jak są montowane w 1200. Też takie miałem, ale udało się dopaść te z pałąkami :)

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×