Skocz do zawartości

Jarek

Administrator
 • Zawartość

  15497
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  157

Zawartość dodana przez Jarek

 1. Jarek

  jak podwyższyć małego gsa?

  Ja i żarty? Nigdy!
 2. Jarek

  jak podwyższyć małego gsa?

  To Ty nie masz problemu z wielkością motocykla, a masz za małą kierownicę. Tutaj coś na "odgarbienie" Nie tak: Tylko tak:
 3. Jarek

  jak podwyższyć małego gsa?

  Też, ale zdjęcie "z profilu" motka i siedzenia też nie zaszkodzi.
 4. Jarek

  Podwyższenie kierownicy f 650 gs 2004' i linki

  Jak w jednym wątku pisał Ci Raby ... Pisz tak, żeby ludzie na naszym poziomie inteligencji wiedzieli o co Ci chodzi. Polecam linki i liny z Bezalinu - to taki producent ( http://www.bezalin.com.pl/pl,formy-i-konstrukcje-lin ) - bo jak wynika z tematu chodzi Ci o jakieś linki .... Do holowania? Jak podwyższenie to jakie? 0,5, 1, 2, 3, 3,5 cm .... jakie??? ( może być w milimetrach )
 5. Jarek

  Kupię stelaż pod sakwy lub kufry f650gs 2004

  Dla mnie wszystko jest jasne i przejrzyste A, że nie wiem co, gdzie i do czego to inna sprawa
 6. Jarek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  https://video.wp.pl/i,jednak-nie-powinien-byl-go-budzic,mid,2021011,cid,8053,klip.html?ticaid=11b69a
 7. Jarek

  Witam Wszystkich

  Gdzie ten załącznik?
 8. Bo prąd zaczyna się od akumulatora ... To miejsce jest zazwyczaj statystycznie najczęściej ....
 9. Jarek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Trochę ze świata dużych prędkości: https://sportowefakty.wp.pl/wyscigi-motocyklowe/757869/wyspa-man-zbiera-zniwo-dan-kneen-zginal-w-wypadku Taki cytat: " ... Co roku na wyspie Man dochodzi do śmiertelnych wypadków przy okazji organizowanego tam wyścigu ulicznego Tourist Trophy.
 10. Jarek

  dział damsko-męski czyli odzież w trasę

  To może blondynka w kalesonach ..
 11. Musisz czekać jak Ci .... ( cztery kropki! ) w tajnej poczcie napisze
 12. To super! Mam nadzieję, że już tak będzie i że mogę się zwolnić z bieżących rad ... Chwała niewidzialnej ręce - ciągnij ten kawałek forumowej pomocy, a chała Twoja tym bardziej wielka, że nieujawniona Tak trzymać!
 13. Przyda Ci się ale jak się przeprowadzisz do Ameryki Niech leży w spokoju...
 14. Jarek

  Poszukiwana kierownica do F650 Funduro

  Nie wiem czy jeszcze ale zapytaj Vengosh10
 15. Jarek

  (S) Nissan Micra za 1,29PLN/cm3

  Słyszałem przy drodze, że są takie co nawet za 200 ... ;)
 16. Jarek

  (S) Nissan Micra za 1,29PLN/cm3

  Tak bez gołej baby?
 17. Jarek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  To było seksistowskie. Nie ujawnię daty, ale ja to prawdziwa panna jestem więc dobrze wiem ...
 18. Jarek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Dobra i zła wiadomość znaczy się. Zła to taka, że na zdjęciu wyglądasz jakbyś nie żył, a dobra, że jak pisze to żyjesz i zdrowiejesz. Trzymaj się chłopie i zdrowiej ! Strupy odpadną a szlachetność szram doda Ci męskości - panny oszaleją co oczywiście nie spodoba się Twojej pani - już pewnie się nie podoba ...
 19. Jarek

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Trzymaj się dzielnie! I w szpitalu i w domu jak będziesz "tego" wysłuchiwał ...
 20. Najczęściej jest tak, że problem pojawia się znienacka nagle ... tylko, że mało kto to wiąże z chwileczkę wcześniej przeprowadzonymi pracami - bo jak to? Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale ... Sondę można odłączyć do testów bez większych problemów, ale pozostaje pytanie co chcemy się dowiedzieć i jak zinterpretujemy zaistniałą zmianę ( jak nastąpi ) Zanim pójdziemy w koszty to sondę można albo podglądnąć sprzętem diagnostycznym ( np GS911 lub innym ), albo pomierzyć multimetrem z Lidla za 14.- Mamy do zmierzenia napięcie wstępne sondy, napięcie na grzałkę, opór grzałki i sinusoidalne napięcie pracującej sondy. To wszystko na 4 kabelkach ( 2 białe czarny i szary ) Co do samej sondy: uniwersalna cyrkonowa 2V'oltowa - reszta to marka, wtyczki, kable, wygląd i trwałość ... - można to kupić nowe jakieś zamienniki od ok 80.- Bosch uniwersalny zgodny z oryginałem ( bez wtyczki ) ok 270.- Kupiony u Boscha, a nie na targu ( o ile pamięć mnie nie myli ) Ala zanim kupimy nową sondę to należy wrócić do stanu z przed pewnych prac ... bo i lekko naciągnięta linka gazu i błąd we wstępnym czytaniu parametrów może dawać takie fochy - chodzi o uchyloną przepustnicę w złym czasie. Rozrząd jest na swoim miejscu? Nowy filtr paliwa daje cały czas właściwe ciśnienie paliwa? Nie wpadło coś do wtryskiwacza ( a tak to też może wyglądać ) podczas wymiany filtra?? .....? ..... ?
 21. Jarek

  Uszkodzony f 650 gs w całości na części

  Raczej nie w przypadku tego motka. Prawdopodobnie będzie sprzedany w całości, a jak cena nie będzie interesująca to zostanie jako trofeum u właściciela. Części pojedynczych raczej nie można się spodziewać - tak wynika z informacji moich wywiadowców
 22. Jarek

  Cześć i czołem

  I tak @Pszemo zdalnie wyprostował motocykl
 23. Jarek

  Uszkodzony f 650 gs w całości na części

  Ostatnio widziałem, że gdzieś leży, ale czasu nie ma, żeby sprawdzać ... podobnie jak podnóżki jakieś ... i inne ździorby ... Mam trochę opon używanych ... w różnym stanie i różnym dot'cie - oddam wszystkie hurtem za darmo, ale bez zdjęć, opisów wysyłek ... - za porządek w kanciapce Bo ciepło jest i nie może być tak, że teraz rzuć piwo i idź grzebać w rupieciach ...
 24. Jarek

  Kącik szperacza

  Ja też przynajmniej w połowie jestem w teksasie ... , a więcej teksasu mam w szafie ...
×