Skocz do zawartości

JacekJ

Użytkownik
 • Zawartość

  7979
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  63

Zawartość dodana przez JacekJ

 1. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Motek przeginał, ale policjanci to bandziory na drodze. Popisują się bezkarnie głupotą. A co do tematu, to zdrowia Centrino. Musiał być porządny dzwon, skoro tak wyglądasz.
 2. JacekJ

  [S] Olivier

  Nie sugerowałem tego absolutnie.
 3. JacekJ

  [S] Olivier

  Jesteś wielki, to coś więcej.
 4. JacekJ

  [S] Olivier

  Najedzony głodnego i wysoki niskiego nigdy nie zrozumie.
 5. JacekJ

  [S] Olivier

  Vengosh nawet zgrabnie to ujął.
 6. JacekJ

  [S] Olivier

  Np. jak stówka z kieszeni wyleci.
 7. JacekJ

  [S] Olivier

  Może i tak. Ja mam u siebie amor z osiemsety i przrobiony przód. No to działaj.
 8. JacekJ

  [S] Olivier

  700-tka może lepiej by Ci podeszła. Kiedy ja podwyższyłem gs-a za bardzo, to leżałem kilka razy dziennie. Na parkingu, w terenie, w dowolnym miejscu. To nie jest kwestia umiejętności, po prostu bez solidnego podparcia nie utrzymasz motka w pionie, a jeśli przechyli się zbytnio, to nie ma mocnych. To samo w offie, mimo gadania, że jeździ się na stojąco, całkiem często trzeba się podeprzeć i to bynajmniej nie symbolicznie.
 9. JacekJ

  [S] Olivier

  Przesadzasz.
 10. JacekJ

  [S] Olivier

  Po co płacić amatorom? Było wpaść do Lublina na objazd okolicy.
 11. JacekJ

  X-MAX 125 gorący silnik gaśnie

  Ok. Na razie nie będę miał możliwości pomóc koledze, ale w wolnej chwili załatwimy jakoś temat. W razie czego nie zawaham się użyć telefonu. Dzięki.
 12. JacekJ

  X-MAX 125 gorący silnik gaśnie

  Napięcie? Miernikiem nie bardzo wiem jak zmierzyć, w samochodzie korzystam z interfacu i programu do Citroena.
 13. JacekJ

  X-MAX 125 gorący silnik gaśnie

  Ok. Wiele nie podpowiem, bo nie mam pojęcia jak wygląda ten silnik, jakie jest dojście do niego itd, ale coś tam spróbujemy. Na przyszłość możesz wpadać do mnie, narzędzia są. Jutro jestem poza Lublinem niestety i w zasadzie dopiero po majówce będę osiągalny jako tako.
 14. JacekJ

  X-MAX 125 gorący silnik gaśnie

  Chyba to nie to. Nie wiem jak tam jest z dojściem, ale możesz sprawdzić przepustnicę, silniczek krokowy. Stare zabrudzenia po zimie mogły go dodatkowo przyblokować. To dość częsta przypadłość, jednak dopóki silnik nie zaczyna gasnąć mało kto zagląda do przepustnicy. Jak chcesz, to zadzwoń.
 15. JacekJ

  X-MAX 125 gorący silnik gaśnie

  Trochę tego nie kupuję, a nawet wcale. Zawory nie dadzą takich objawów z dnia na dzień. To raczej coś, co zepsuło się/ zabrudziło/zaśniedziało. Po zimie nie jest to nietypowe ani dziwne.
 16. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Ja to widziałem gdzieś. Opowieść o głupocie i szerzącej się nienawiści. Tak to odbieram, niezależnie od kontekstu.
 17. JacekJ

  Honda NT700 gaśnie na wolnych

  Silniczek krokowy? Czyszczenie i adaptacja? Może ktoś jeszcze coś podpowie, ja bym wolał to zobaczyć i posłuchać.
 18. JacekJ

  Honda NT700 gaśnie na wolnych

  To samo, czyli też rozładowuje akumulator, czy tylko z obrotami i gaśnięciem jest problem?
 19. JacekJ

  Honda NT700 gaśnie na wolnych

  Prawdopodobnie akumulator do wyrzucenia. Bardzo podobne objawy miałem u Żony w Nissanie. Raz akumulator odpalał, a raz nawet kontrolek nie mogł zapalić, sprawdzanie też nic nie dawało, bo pokazywało, że jest super. Może połączenie między celami szwankuje, albo coś w tym rodzaju. Jeśli możesz, to podmień akumulator od kolegi, a jeśli nie, to sprawdż ładowanie i podobne podstawowe sprawy, ale to chyba niewiele pomoże. Takie teraz akumulatory się produkuje. Inaczej mówiąc, jest to uszkodzenie fizyczne, nie zużycie baterii.
 20. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Tak, ale tylko w przypadku, jeśli sędzia będzie motocyklistą. Najlepiej z tego samego forum co podsądny.
 21. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  W przypadku Peterki nie wiemy, czy gość nie próbował zawracać z miejsca parkinowego, a nie będąc w ruchu. To jest częstszy przypadek.
 22. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Taka interpretacja jest już chyba ogólnie przyjęta. Było sporo dyskusji na ten temat przy okazji wymijania w korkach, ale ostatecznie stanęło na tym, że na jednym pasie ruchu mogą znajdować się 2 pojazdy obok siebie (motek i auto).
 23. JacekJ

  [S] Nowe rekawice Held Travel 5 TEX - rozm 9 - L

  Myślę, że temat już wyczerpaliśmy i pewnie Jarek zrobi z tym porządek. Co do Twojego pierwszego postu, to uważam, że jest dość nieelegancki i insynuuje bezpodstawnie próbę naciągnięcia forumowiczów na kupno rękawic po zawyżonej cenie, w dodatku na podstawie błędnych danych. To wszystko. Powtórzę, nie chodzi o ceny itd., tylko styl, język, niepotrzebne negatywne emocje.
 24. JacekJ

  [S] Nowe rekawice Held Travel 5 TEX - rozm 9 - L

  A jak miałoby wyglądać to "dobrze"? Jaki miałby być spodziewany efekt? Pytam bez złośliwości, ale nie sugerowałeś np. obniżenia ceny, wycofania oferty, ani niczego podobnego. Jasne, nawet miliony osób. Np. głos w wyborach.
 25. JacekJ

  [S] Nowe rekawice Held Travel 5 TEX - rozm 9 - L

  Kolega jasno to pokazał, więc nie trzeba przyznawać czegoś, co jest oczywiste. Można za to złagodzić ton, a niektórzy potrafią wykrztusić jakieś skromne "moj wina", albo nawet przepraszam, zamiast dokładać mocnych słów. Oferty od prywatnych osób są w pewien sposób unikatowe, więc trudno robić z nich wyznacznik cenowy. Czasami ludzie oddają nawet coś za darmo, ale co z tego wynika?
×