Skocz do zawartości

JacekJ

Użytkownik
 • Zawartość

  8018
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  63

Zawartość dodana przez JacekJ

 1. Chwilowo nieaktualne.
 2. Z prozaicznych, życiowych powodów muszę sprzedać mój motocykl, który zdążyłem właśnie przygotować do kolejnego sezonu. Motocykl kupiłem 4 lata temu z przebiegiem 30.000 kilometrów, serwisowany, z pewnego żródła. Teraz przebieg wynosi 82.000km, silnik jest w stanie idealnym, ma świeżo założony nowy alternator i napinacz rozrządu, więc typowe dla tego modelu problemy nie wystąpią przez długi czas. Jestem przekonany, że nabywca będzie cieszył się zadbanym i niezawodnym sprzętem przez długi czas, śmiało można polecać znajomym itd. Krótki opis wyposażenia: amortyzator od osiemsety i wzmocnione sprężyny z przodu (można przywrócić do stanu oryginalnego w godzinę) gmole przednie oświetlenie solidna płyta pod silnikiem stelaż i sakwy Crosso w największym wydaniu tuba narzędziowa smarowanie łańcucha nawigacja osłona reflektora tankbag centrany kufer nowe opony Cena 16.800zł tel. 602-689-951
 3. Cena 16.000, moim zdaniem to dobra okazja.
 4. JacekJ

  pomoc w zakupie....

  Tak jak piszesz, 1000 lub 1500 niższa cena i się sprzedaje. Rozłożone na 3 lata to nieduże pieniądze. Motek to zresztą pewnego rodzaju kaprys, niestety kosztuje taka zabawa trochę. Ja chyba swoj za wysoko wyceniłem sądząc z odzewu, więc przecenię trochę i tyle. Takie życie.
 5. JacekJ

  pomoc w zakupie....

  Większość ma taki stan licznika, a jak już kilkukrotnie bylo wykazywane, wraz ze średnim wiekiem pojazdu średni przebieg spada. Dopóki klienci będą w to wierzyć, dotąd będzie to funkcjonować. To zrozumiałe, jednak przy kupnie motka dla siebie, dokładać kilka tysięcy złotych za usługę cofnięcia licznika to przesada. W praktyce do tego się to sprowadza.
 6. JacekJ

  pomoc w zakupie....

  Niewiele się różni. Tylny amor jest od osiemsety, przód też w tym momencie niewiele ustępuje.
 7. JacekJ

  pomoc w zakupie....

  Nie odnoszę się do motka z ogłoszenia, bo go nie widziałem, piszę ogólnie. Temat jest stary jak świat. Każdy woli motek z małym przebiegiem i w super stanie, to sensowne i zrozumiałe. Kłopot polega na tym, że sprowadzane motki mają kręcone liczniki i to o dziesiątki tysięcy kilometrów. To po nich widać i słychać od razu, jeśli ktoś ma nawet minimalne pojęcie. Nie mam na myśli plastików, bo to groszowa sprawa. Wiele osób woli jednak się łudzić, że akurat to jest ta jedyna okazja i ten konkretny sprzęt stał we Włoszech przez 10 lat nieużywany. Wiadomo też, że można kupić w necie wszystkie istniejące książki serwisowe i podrobić bez trudu historię motka. Na to wszystko nie ma rady, każdy ma swój rozum i musi z niego korzystać, kalkulować, oglądać itd. Inną sprawą jest sprzedaż po kilku latach używania. Duży (niezależnie co kto przez to rozumie) przebieg obniża cenę, nie uniemożliwia sprzedaży. 100.000 km to nie jest też przebieg, przy którym w naszych motkach zaczynają się problemy, o ile jest prawdziwy, a sprzęt był traktowany prawidłowo. Niestety motocykle z 40.000 na liczniku szwankują i stąd biorą się opinie, że to zawodne sprzęty. Przyczyna jest oczywista, przywożony złom i kręcone liczniki. Jeszcze inną sprawą jest kwestia wyposażenia. Każdy element kosztuje sporo kasy. Jeśli ktoś zamierza podróżować, to potrzebuje stelaża, kufrów lub sakw, gmoli, olejarkę, płytę pod silnik, wysoką szybę, dobre zawieszenie, nawigację, oświetlenie itd. Do jazdy wokół komina można obyć się bez tego wszystkiego. Całość sprowadza się do matematyki i co kto lubi. Ja swojego motka nie zprzedawałbym, gdyby nie nagła potrzeba, bo z ekonomicznego punktu widzenia to bezsens. Na wiosnę prawdopodobnie będę szukał nowego i ładował w niego kasę, takie życie. Mooże wykombinuję coś w międyczasie i motek zostanie jednak.
 8. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Dzięki za pamięć.
 9. JacekJ

  [S] F650GS twin, dodatków trochę mniej ale 3 vario

  To bardzo dobra cena i świetny motek. Niewiele mniej za Dakara trzeba było jeszcze rok czy dwa temu dać...
 10. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Muchę mu tylko z rękawa strzepnął, a krzyk jakby się coś stało.
 11. JacekJ

  ogłoszenia o kradzieżach motocykli

  Co z tym Karpaczem... Policja to kradnie, że tyle lat w kółko to samo?
 12. JacekJ

  Ukraina i skrawek Rumunii 17-26.08.2018

  Nie pamiętam czy wspominałem, ale to obserwwtorium ma być remontowane. Kolega wybiera się na zaproszenie ukraińskiego ministra na wmurowwnie kamienia węgielnego. Bedziemy obserwować pogodę i czas wolny. Na Wołyń wstępnie umawialiśmy się z Milą ale gdzieś potem zniknął.
 13. JacekJ

  Ukraina i skrawek Rumunii 17-26.08.2018

  Ukraina jest fantastyczna. Już tęskniłem za tymi górami, zanim jeszcze do granicy dojechałem. Jeszcze tej jesieni spróbuję wyskoczyć chociaż na moment... Może jakaś forumowa wyprawa? Dluzszy weekend?
 14. JacekJ

  Może ktoś szuka terenówki ...

  Marcin bierz tego Jeepa. Jezier twierdzi, że jest super.
 15. JacekJ

  Może ktoś szuka terenówki ...

  Ok. To chyba pojeździ jeszcze z rok conajmniej w takim razie.
 16. JacekJ

  Może ktoś szuka terenówki ...

  Samochód jest w rękach jednej osoby od nowości. Jazda miasto i poza, po połowie. Chodzi bardziej nie o ten egzemplarz, tylko czy te silniki mają jakiś znane problemy. W zimie konczy się gwarancja i nie wiadomo, czy zmieniać auto, czy jeszcze pojeździć rok-dwa. To jest trochę dokładniej opisany dylemat. Przebieg pewny, serwis Skody w Lublinie z tego co wiem od kilku osób bez większych zastrzeżeń.
 17. JacekJ

  Może ktoś szuka terenówki ...

  No własne była serwisowana wg Skody, czyli olej co 30.000.
 18. JacekJ

  Może ktoś szuka terenówki ...

  Napisz Mario, bo chyba jesteś kopalnią wiedzy w tych tematach, ale oczywiście kto jeszcze zechce niech się wypowie, czy Fabia 1,2 turbo TSI przy przebiegu 90.000 km ma jeszcze dużo zycia przed sobą? Serwisowana, bo było to w pakiecie. Żadnych przejść ani awarii do tej pory. Pojeździ jeszcze trochę, czy może coś się zacząć dziać niedługo?
 19. JacekJ

  Może ktoś szuka terenówki ...

  100.000 km i nowe tarcze hamulcowe?
 20. JacekJ

  Ukraina i skrawek Rumunii 17-26.08.2018

  Zawsze. We wrześniu chyba już nie znajdę czasu, ale jakby co, daję znać. Teraz miałeś Chmielaki, to było wiadomo.
 21. JacekJ

  Ukraina i skrawek Rumunii 17-26.08.2018

  Taki jak lubisz. Na drugi raz jedziesz z nami.
 22. JacekJ

  Ukraina i skrawek Rumunii 17-26.08.2018

  Dorzucę też kilka ujęć. Niestety nie mogłem spędzić całego tygodnia, bo w środę miałem być świadkiem w sądzie. Sprawa się nie odbyła, przyszedłem jako jedyny. Wkurzyłem się nieźle z tego powodu. Na początek żarcie i dziewczyny w znaym niektórym lokalu u Rubina w Narolu. KSU Błądzimy po Ukrainie. Ten pas ziemi po lewej to granica. Woda. Żródło życia i zabawy. Franek musi błyszczeć. Pozostałe sprzęty też. Kierownicy również. Spadamy dalej. Ile można siedzieć w tej samej wodzie. Jedziemy na Równą. Tak wygląda pułapka na Vengosha. Połonina. Dojazd na nocleg trochę długi, ale spory kawałek świetną szutrowką. Wieczorem żarcie, bania (raczej sauna) i zimne kąpiele. Bardzo fajnie spędzony czas. Rano żegnamy się i wracam do kraju, a chłopaki jadą dalej beze mnie... Zajeżdżam do Sianek. Przed wojną był to kurort narciarski dla elit, teraz nie ma nic. Kilkadziesiąt kilometrów ukraińskich winkli. Pizza w Samborze, myjnia w Lublinie i koniec przygody. Tylko 4 dni, ale intensywne i w świetnym towarzystwie.
 23. Mogę wstępnie zarezerwować z odbiorem osobistym?
 24. Bardzo fajny motek. Dawaj znać, jakbyś chciał polatać.
 25. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Motek przeginał, ale policjanci to bandziory na drodze. Popisują się bezkarnie głupotą. A co do tematu, to zdrowia Centrino. Musiał być porządny dzwon, skoro tak wyglądasz.
×