Skocz do zawartości

JacekJ

Użytkownik
 • Zawartość

  8117
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  63

JacekJ last won the day on 23 Październik 2017

JacekJ had the most liked content!

Reputacja

8553 Excellent

O JacekJ

 • Tytuł
  Maiordomus
 • Urodziny 19.03.1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Lublin
 • Motocykl
  F650GS Twin

Ostatnie wizyty

4215 wyświetleń profilu
 1. JacekJ

  "Żółte" fotoradary

  Potwierdzam. Ja w sądzie zawsze dostawałem o wiele mniej niż chciała policja, a sprawy z fotoradarów wyrzucam do kosza i zero problemów. Sąd w pierwszej instancji zaocznie, wyjaśnienia na komisariacie i jeśli dobrze uzasadnisz, to powinno pomóc.
 2. JacekJ

  "Żółte" fotoradary

  Dokładnie tak. Idą bardzo często na łatwiznę, czyli łapią w miejscach, w których np. ograniczenie jest bez sensu, 50 na dwupasmówce. W Lublinie to standard. Kręcą się właśnie w takich miejscach i tak nabijają normy. Albo podpuszczają, czyli jadą komuś właśnie na takiej drodze z ograniczeniem na zderzaku. To wpływa na obniżenie zaufania do prawa i policji. Za to ile razy radiowóz zatrzymał się, jeśli masz kapcia lub awarię? Albo leży rozbite szkło lub coś podobnego. W wielu krajach policja ma ze sobą szczoty do zamiatania i obowiązek zapytania, czy może jakoś pomóc, jeśli stoisz na poboczu. U nas olewają takie przypadki.
 3. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Coś trochę nie zagrało, ale złośliwości nie ma w tym sensu szukać. Po prostu życie, jedni szli z jednej strony, drudzy z drugiej i trochę się minęli.
 4. JacekJ

  "Żółte" fotoradary

  Dbali o Twoje i nas wszystkich bezpieczeństwo. Mogą przekraczać prędkość nieoznakowanym pojazdem l, bo są mistrzami i walczą ze złem. A to, że większość nowych beemek rozpieprzona, to przypadek.
 5. Dobrze wysmażony. Wszystko wiadomo. Teraz to i przebieg się zgadza, potwierdzony.
 6. JacekJ

  "Żółte" fotoradary

  Dział zakupów raczej. 940 pojazdów? Pewnie brak przepływu informacji i każdy kupił kilka na zapas.
 7. JacekJ

  X Challenge plus sporo gratów

  Chyba tylko tak odzyskasz część kasy.
 8. JacekJ

  Rozładowany Akumulator

  Mi luźna klema narobiła sporo zamieszania niedawno. Do tego stopnia, że wyjąłem rozrusznik i dałem do sprawdzenia, bo myślałem że ma takie luzy na tulejkach, że nie daje rady kręcić. Trudno szukaj dalej.
 9. Bez żartów. Jeśli działa, trzyma napięcie i przyjmuje prąd, to niexma sensu wymieniać.
 10. JacekJ

  Rozładowany Akumulator

  Rzeczywiście mi ostatnio podobny efekt dawała luźna klema. Niedoładowany akumulator, czasem z trudem kręcił, aż w końcu wszystko zgasło na postoju. Byłem pewien, że aku pada.
 11. JacekJ

  Rozładowany Akumulator

  Tak jak pisze Jarek, uszkodzony wewnątrz i sam robi zwarcie. W takich małych to rzadsza przypadłość, ale w ciężarówkach jeżdżących po wertepach zdarzało się dość często.
 12. Dwieście coś, ale dokładnie nie pamiętam. Magneta nie wymieniałem.
 13. Ja gdzieś wysyłałem w jakieś takie kultowe miejsce, ale nie mam już chyba kontaktu. Zaraz jeszcze poszukam. Było ok, szybko, działa do dzisiaj. Raby mi dał kontakt, a nawet pożyczył swój zapasowy alternator, za co mam akurat w tym miejscu podziękować. Padł mi dzień przed wyjazdem. Mam! 503-038-126 Alternatory Mc Gyver. Jakoś tak.
×