JacekJ

Użytkownik
 • Zawartość

  7879
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  63

JacekJ last won the day on 23 Październik 2017

JacekJ had the most liked content!

Reputacja

8268 Excellent

O JacekJ

 • Tytuł
  Maiordomus
 • Urodziny 19.03.1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Lublin
 • Motocykl
  F650GS Twin

Ostatnie wizyty

3786 wyświetleń profilu
 1. A linkę holowiczą?
 2. Byłem raz w lublin112. Chwila sławy jest, ale poza tym, to nie polecam...
 3. Zawsze można popatrzeć kolejny raz. Dziewczyna chyba szybko nie wsiądzie na motek. Co do reszty, to jest spore grono osób, które nie wyszło z takiej przygody cało. Tu rządzą prawa fizyki generalnie i statystyka. Ja dzisiaj pierwszy raz w końcu zrobiłem 300 kilometrów, na szczęście bezpiecznie. Pogoda była rewela.
 4. Jak to opatrzność czuwała, skoro mało się nie zabili? Co to za pokrętna logika? Ogromna większość ludzi dociera bez wywrotki, a oni nieźle przyszlifowali. Powiedziałbym, że poszło fatalnie, ale nie zupełnie tragicznie. Ja parę razy leżałem, ale nie przyszło mi do głowy uważać tego za szczęście.
 5. Gość ma klasę i niepowtarzalny styl. Poza tym jest eko, nie robi niepotrzebnych kilometrów.
 6. Dobrze mieć kogoś, kto poda przysłowiową szklankę wody, albo wbije szpilkę w plecy. To się nazywa szorstka przyjaźń.
 7. To chyba dobry sposób na spokój. A podróż kształcą i są ciekawe. Też tak zrobię.
 8. Napisz co i jak, to są zawsze ciekwwe informacje, gdzie kupowałeś, jakieś uwagi itd. Przyda się innym taka wiedza.
 9. Fotka nie świeci.
 10. Podoba mi się ten wątek. Niedługo będę chyba zmieniał pojazd, więc ciekawie się czyta.
 11. No właśnie to oznacza, że złamanie prawa przez funkcjonariusza może nie być ukarane, jeśli sytuacja jest wyjątkowa, a codzienne wysyłanie radiowozu, żeby popełniał wykroczenia nie wypełnia tej przesłanki. Nie jest tak, że policjanci spontanicznie reagują zauważając łamanie prawa, tylko jest to wpisane ich obowiązki codzienne. To idiotyzm, bo te wykroczenia można ujawniać normalny sposób, są fotoradary przenośne, kamery itd. Nieoznakowany radiowóz może dokumentować czyjś przejazd na czerwonym świetle, zawracanie w niedozwolonym miejscu, jeździć do kolizji itd, samemu nie łamiąc prawa. A wyścigi bez sygnału to głupota i sankcjonowanie bezprawia.
 12. Zaskakujące, ale to objaw normalności. Policja gania niezoznakowanymi samochodami i wystawia mandaty na podstawie własnej prędkości. Trzeba pamiętać, że nie mają do tego prawa i też powinni być karani. Żaden przepis nie pozwala im tak robić. Absurd. Dopiero w razie gdy ktoś policyjne nagranie zgłasza jako dowód, że policjant też popełnił wykroczenie, to sądy pokrętnie naciągają prawo i uniewinniają policjanta, ponieważ działał w celu ujawnienia przestępstwa. To chore, że przez tyle lat setki nieoznakowanych radiowozów jeżdżą łamiąc przepisy i nikogo to nie obchodzi, nawet dla czystej formalności.
 13. Cześć.
 14. Możne się było tego spodziewać. U nas wracają kontrole gaśnic i apteczek. Brak to 50zł, policjanci nie ukrywają w rozmowie, że chodzi o bezpieczeństwo fiskalne, a nie drogowe. Z drugiej strony, jeśli za jakiś czas znowu będą zabierać im emerytury, to nie będzie zbyt dużgo sprzeciwu społecznego, ale to chyba tak ma być, żby ludzie żarli się między sobą, a nie patrzyli w kierunku władzy.
 15. I znalazł się porządny motek. Nie wiem jak cena, ale skoro kupiony, to znaczy że się dogadali. Ja uważam, że warto szukać okazji i czasami się trafiają. Można kupować, zamiast kupić i sprzedawać zamiast sprzedać. Wyszło na to, że kolega jednak kupił szybciej niż inni sprzedali. Złośliwości był zbędne,bo okazał się lepszym kupcem, niż wielu sprzedawcami. Gratki dla kupującego i sprzedającego. Widzimy się na Bajaniu.