Skocz do zawartości

JacekJ

Użytkownik
 • Zawartość

  8160
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  64

JacekJ last won the day on 17 Wrzesień

JacekJ had the most liked content!

Reputacja

8643 Excellent

O JacekJ

 • Tytuł
  Maiordomus
 • Urodziny 19.03.1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Lublin
 • Motocykl
  F650GS Twin

Ostatnie wizyty

4272 wyświetleń profilu
 1. JacekJ

  (o) Kompresor

  Kurde Mario było się chociaż trochę potargować... Dzisiaj towaru pełno, a klientów brakuje. Trza się cenić
 2. JacekJ

  Dakar na wiosnę

  Ta fasola to żelazny punkt. Niekoniecznie po bretońsku, jak pisze Dziadek. Na Ukrainie to trudno ją nawet pominąć ze słoika.
 3. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  I nieświeżymi wyrobami mięsnymi, oraz ciastem na weselu w upalny dzień.
 4. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Takie sytuacje nie są szczególnie odosobnione.
 5. JacekJ

  Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

  Dziękujemy za te cenne spostrzeżenia. To sporo wyjaśnia w kwestii zdechnięcia lagi Xela.
 6. JacekJ

  Szczęśliwe powroty / meldunki ;)

  Zauważam potencjał do rozpętania pasjonującej dyskusji... Na pewno mamy wielu ekspertów od soli, morza, solenia, korozji itd. 3,2,1, start! Też coś dorzucę od siebieo czywiście.
 7. JacekJ

  [K] przednie koło 19 cali do Twina

  Co do felgi Xela, to byłem przy naprawie i została zrobiona fachowo, na ile mogę ocenić. Sprzęt do spawania był odpowiedni (mieli zresztą kilka różnych spawarek), gość najpierw całkowicie wyszlifował pęknięcie na wylot z obu stron, położył spawy, a drugi od razu jeszcze gorącą felgę naprostował. Potem oględziny, szlifowanie i poprawka spawów po prostowaniu, gdyby się osłabiły lub powstały naprężenia. Dla mnie dobra robota. Oczywiście materiał w tym miejscu będzie słabszy itd, ale to w zwykłej jeździe nie powinno absolutnie wyjść, ewentualnie w przypadku kolejnego solidnego uderzenia. Gdyby to był mój motek, to jeździłbym spokojnie i szukał dobrej felgi bez pośpiechu. Nawiasem mówiąc, bardzo chciałbym, żeby Ukrainiec lub ktokolwiek inny mógł liczyć w razie potrzeby w Polsce na taką pomoc i życzliwość. Jeden chłopak zatrzymał się zapytać co się stało, a potem woził mnie z tym kołem kilka godzin, w warsztacie ekspresem naprawiono felgę zostawiając inne prace, a całkowity koszt to 80zł za robotę i 80zł za wożenie. Rok temu miałem podobną przygodę za Kijowem i zostałem potraktowany w równie życzliwy sposób, a majster nie chciał kasy nawet.
 8. JacekJ

  Renault Espace porada.

  Wczoraj był taki we Wrocku. Polski salon,jeden właściciel, serwis, dobra cena,ale zniknął od razu.
 9. JacekJ

  Renault Espace porada.

  Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Szukam Espacea powyżej 2010 roku, w bardzo dobrym stanie, za dobrą cenę itd. Obojętne benzyna czy diesel. Będę jeszcze pewnie prosił o porafy, a Mario o pomoc. Dzięki z góry.
 10. JacekJ

  "Żółte" fotoradary

  Potwierdzam. Ja w sądzie zawsze dostawałem o wiele mniej niż chciała policja, a sprawy z fotoradarów wyrzucam do kosza i zero problemów. Sąd w pierwszej instancji zaocznie, wyjaśnienia na komisariacie i jeśli dobrze uzasadnisz, to powinno pomóc.
 11. JacekJ

  "Żółte" fotoradary

  Dokładnie tak. Idą bardzo często na łatwiznę, czyli łapią w miejscach, w których np. ograniczenie jest bez sensu, 50 na dwupasmówce. W Lublinie to standard. Kręcą się właśnie w takich miejscach i tak nabijają normy. Albo podpuszczają, czyli jadą komuś właśnie na takiej drodze z ograniczeniem na zderzaku. To wpływa na obniżenie zaufania do prawa i policji. Za to ile razy radiowóz zatrzymał się, jeśli masz kapcia lub awarię? Albo leży rozbite szkło lub coś podobnego. W wielu krajach policja ma ze sobą szczoty do zamiatania i obowiązek zapytania, czy może jakoś pomóc, jeśli stoisz na poboczu. U nas olewają takie przypadki.
 12. JacekJ

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Coś trochę nie zagrało, ale złośliwości nie ma w tym sensu szukać. Po prostu życie, jedni szli z jednej strony, drudzy z drugiej i trochę się minęli.
 13. JacekJ

  "Żółte" fotoradary

  Dbali o Twoje i nas wszystkich bezpieczeństwo. Mogą przekraczać prędkość nieoznakowanym pojazdem l, bo są mistrzami i walczą ze złem. A to, że większość nowych beemek rozpieprzona, to przypadek.
 14. Dobrze wysmażony. Wszystko wiadomo. Teraz to i przebieg się zgadza, potwierdzony.
×