JacekJ

Użytkownik
 • Zawartość

  7831
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  63

JacekJ last won the day on 23 Październik

JacekJ had the most liked content!

Reputacja

8216 Excellent

O JacekJ

 • Tytuł
  Maiordomus
 • Urodziny 19.03.1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Lublin
 • Motocykl
  F650GS Twin

Ostatnie wizyty

3655 wyświetleń profilu
 1. Ja korzystam z kilku kotłów i w ubiegłym tygodniu robiłem przeglądy coroczne. Bardzo fajny pan od serwisu polecał Beretty (mamy dwie), bo dobre, a częścii dostępne od ręki i tanie. Swoją drogą, piece (dwufuunkcyjne) mają kilkanaście lat i w środku są w bardzo dobrym stanie. Ten gość był rozmowny i wszystko pokazywał, mówił ile kosztuje itd., więc wzbudził moje zaufanie, dlatego piszę. Nadmienił też, ż każda firma ma lepsze i gorsze modele, udane lub nie, więc trzeba się dobrze dowiadywać o konkretny kocioł. A kiedy zmieniliśmy stary kocioł na nowoczesny "turbo" Immerson, to koszty ogrzewania dwoóch pięter spadły o ponad połowę, chociaż grzane było więcej (gabinet rehabilitacyjny, 24 stopnie cały czas).
 2. Dlatego warto zaglądać na forum motocyklowe. W motolitrach, albo zlotolitrach.
 3. Hektar jest miarą powierzchni, najczęściej rolnej. Licznik motocykla nie moż być wyskalowany w hektarach.
 4. To jest w ogóle dobry okres dla kupujących. Spory wybór, a mały popyt.
 5. Mojemu kierowcy pod ciężarówkę dziecko dokładnie tak wyskoczyło. Tylko po drugiej stronie ulicy debilowaci rodzice je wołali do siebie, kiedy wysiadło z gimbusa (w terenie zabudowanym). Chłopczyk zatrzymał się na masce ciężarówki, ale bez potrącenia, nic mu się nie stało. Za to kontrola pojazdu przez specjalną ekipę trwała kilka godzin. Rodzicom nikt nic nie zrobił, oprócz pouczenia, a kierowca przeżył horror, bo prawie zabił dziecko nie ze swojej winy. To jest chore.
 6. Co tam kask, ale że jeszcze możesz polatać, to zazdroszczę. U nas moż koło weekendu będą jakieś warunki.
 7. Cześć.
 8. Ja z Nolana jestem zadowolony. Może kupię nowszy model, a może coś innego. Nie jestem dogmatykiem, lubię zmiany.
 9. To on jest tylko od słońca? Ten wygląda nieźle. Jakby ktoś sprawdził w praktyce, to jestem ciekaw. Na wiosnę pewnie będę szukał, a w zasadzie zimą.
 10. Nie wiem, po co jest ten daszek, ale jeśli byłby pancerny, to w razie W ukręciłby głowę.
 11. Jak już o tym napisałeś, to zadzwoń, może polatamy gdzieś.
 12. A rocznik, bo nie widzę nigdzie?
 13. Jajcarz. Ciekawe ile dla obcych? 20.000?
 14. Ciekawe tylko, czy komuś się zechce. Maszyna urzędnicza ma ogromny bezwład i jest pozbawiona emocji, w odróżnieniu od petenta. Wątpię, czy coś z tego wyjdzie, ale też jestem za.
 15. Myślałem, że opanowujesz nowe umiejętności. To w końcu dobre, żeby się rozwijać. A jazda na jednym kole jest ok, jeśli nie zagraża innym. To taki żart. U nas na forum chyba nikt nie ma zapędów do stuntu, więc temat raczej żartobliwy niż poważny.